Wytyczne w zakresie zgodności dla opornych

Organizując i wykonując działania biznesowe możesz często zadawać sobie pytanie co jest, a co nie jest zgodne z Zasadami i Procedurami firmy.

Kilka najważniejszych pytań dotyczących tego tematu pojawia się zazwyczaj podczas tworzenia własnej strony internetowej lub dzielenia się osobistym doświadczeniem związanym z produktami. Aby nie złamać zasad zgodności w obu tych sytuacjach musisz przestrzegać wytycznych w zakresie prawa określonych przez Dział Prawny i Dział Zgodności Synergy.

Opracowaliśmy dwie pomoce, z których możesz skorzystać, kiedy pojawiają się takie pytania. „Co mogę powiedzieć?” pomoże Ci zrozumieć co jest dopuszczalne, kiedy dzielimy się własnym doświadczeniem związanym z produktami, zaś „Wskazówki i Wytyczne dla Stron Internetowych” pomogą odpowiedzieć na wiele pytań związanych z osobistymi stronami prowadzonymi przez dystrybutorów.

Kliknij poniżej, by ściągnąć te dokumenty.

Co mogę powiedzieć?
Wskazówki i Wytyczne dla Stron Internetowych

W Synergy podchodzimy do kwestii zgodności bardzo poważnie. Przestrzeganie wytycznych w zakresie prawa jest aspektem fundamentalnym. Dziękujemy za współpracę!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us