Mistrzyni świata w karate zwiększa swój potencjał dzięki produktom Synergy


Cathy McAleer to silna kobieta – zarówno pod względem fizycznym, jak i mentalnym – i należy do elity sportowców uprawiających mieszane sztuki walki. Jej kalendarz wypełniony jest po brzegi różnymi sprawami związanymi z karate: zarówno własnym treningiem, jak też szkoleniem innych mistrzów tej dyscypliny, a także pełnieniem ważnych funkcji związanych z biznesem dotyczącym karate w całej Irlandii.

Cathy jest założycielką NIKA (ang. Northern Ireland Karate Academy) – Północnoirlandzkiej Akademii Karate i prowadzi dwa kluby w Queens Leisure Complex Holywood oraz  Stormont Pavilion, gdzie uczestniczy w szkoleniu wielu mistrzów świata, Europy, Wielkiej Brytanii oraz Irlandii. Jednakże żaden z tych obowiązków nie jest dla niej zajęciem pełnoetatowym. Na co dzień pełni rolę dyrektora generalnego jednego z północnoirlandzkich Klubów Zdrowia Virgin Active. Oprócz certyfikatu w zakresie masażu terapeutycznego dla sportowców Cathy posiada również tytuł licencjata w dziedzinie marketingu sportowego.

Osiągnięcia:

  • Mistrzyni Świata w kata WKC 2014
  • Mistrzyni Świata w karate kumite 2014
  • Srebrny medal WKC 2014
  • Mistrzyni Europy w kickboxingu full contact WKN 2014
  • Remis  w walce o mistrzostwo świata K1 WKN 2014
  • Niepokonana mistrzyni Irlandii Północnej nieprzerwanie od 10 lat
  • Instruktorka karate w stopniu 3 dana oraz trener reprezentacji narodowej Irlandii Północnej

„Wiele osób pyta mnie jak sobie z tym wszystkim radzę i skąd czerpię energię, by walczyć i trenować,” mówi Cathy. „Zakres produktów Synergy sprawia dla mnie wielką różnicę.”

Cathy zaczęła stosować System V3 w czerwcu 2014 r. i już po trzech tygodniach zaobserwowała niesamowitą poprawę wyników. Choć poddana jest ciężkiemu reżimowi treningów i wystawia swoje ciało na znaczne ryzyko kontuzji, produkty Synergy umożliwiają jej prowadzenie bardziej regularnego treningu i doskonałą regenerację. Dzięki nim mogła zwiększyć przebiegany dystans z 3 do 6 mil, choć wcale nie należy do miłośników biegania.

Wszystkie formy zaangażowania Cathy na sportowej scenie Irlandii z pewnością pomogły jej osiągnąć znaczący obrót konsumencki poprzez dzielenie się produktami Synergy.

Kolejnym wyzwaniem sportowym będzie dla Cathy uczestnictwo w Światowych Igrzyskach Otwartych Sztuk Walki w Genewie, we wrześniu. Będzie tam brać udział jako kickbokserka.

„Moim celem jest zdobyć dwa tytuły mistrzyni świata w dwóch różnych dyscyplinach sportu. Mam nadzieję, że 13 września to marzenie stanie się faktem,” mówi Cathy. „Każdy z produktów Synergy w inny sposób pomaga mi osiągnąć sukces . Dziękuję Synergy za światowej klasy produkty tej firmy!”

Cathy, życzymy Ci dużo szczęścia i jesteśmy dumni, że stanowisz część rodziny Synergy!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us