Najczęstsze Pytania Dotyczące Szczytu


P. Czy będzie dostępny sprzęt tłumaczeniowy?
O. W punkcie rejestracyjnym znajdować się będzie bramka, w której otrzymać można zestaw słuchawkowy do tłumaczeń. Trzeba będzie podać swoje nazwisko oraz numer identyfikacyjny Synergy. Obciążenie finansowe – opłata w wysokości 300€ - grozi osobom, które nie zwrócą tego zestawu po zakończeniu ostatniej sesji. Obciążona zostanie karta, którą uczestnik Szczytu zgłosi w momencie rejestracji.

P. Jaki strój obowiązuje na Szczycie?
O. Podczas większości zajęć powinien to być swobodny strój biznesowy. Na wieczorze uznań wiele osób preferuje strój formalny (suknie koktajlowe dla pań, marynarki i krawaty u panów). Strój formalny wymagany jest także podczas przyjęcia dla VIPów.

P. W jakich godzinach otwarty jest podczas Szczytu sklepik?
O. piątek, 4 września
13:00-20:00
sobota, 5 września
9:00-16:00

P. Jakie są opcje płatności w Sklepiku na Szczycie?
O. Podczas zakupów w Sklepiku akceptowane będą wszystkie formy płatności dopuszczane w sprzedaży przez Internet. Nie będzie akceptowana gotówka.

P. Czy produkty mogą być wysłane na miejsce? 
O. Tak. Będziemy pracować w oparciu o ten sam system zamawiania. Będzie trzeba zapłacić standardową opłatę wysyłkową. Wysyłka produktów marketingowych nie będzie dostępna.

P. Czy trzeba uczestniczyć w Szczycie, aby korzystać z promocji? 
O. Jedynie dystrybutorzy uczestniczący w Szczycie mogą otrzymać specjalne dodatki. Zwroty nie będą dopuszczane. Sprzedaż o charakterze ostatecznym (bezzwrotnym) dotyczyć będzie wszystkich produktów i przedmiotów marketingowych.

P. Czy podczas Sesji Generalnych miejsca siedzące będą przypisane konkretnym osobom?
O. Podczas pierwszej Sesji generalnej przypiszemy miejsca siedzące według kraju, aby ułatwić koordynację Parady Narodów, stanowiącej jeden z elementów wydarzenia. Podczas ostatniej sesji zostaną przewidziane miejsca siedzące dla wszystkich nowych liderów i powyżej. W trakcie wszystkich pozostałych sesji miejsca siedzące nie będą przypisane.

P. Czy na którekolwiek ze spotkań mogę wprowadzić gości?
O. Wszyscy uczestnicy, którzy uiścili opłatę rejestracyjną będą mogli uczestniczyć w spotkaniach. Jedynym miejscem dostępnym dla osób, które nie dokonały rejestracji jest Sklepik Synergy.

P. Otrzymałem zaproszenie na Przyjęcie dla VIPów – gdzie dowiem się szczegółów?
O. Przyjęcie dla VIPów odbędzie się w restauracji Caffè Delle Arti w godzinach 20.00-22.00. Składać się będzie z kolacji oraz elementów rozrywkowych. Uczestnicy proszeni są o przybycie w strojach formalnych – panie w sukniach koktajlowych, panowie w garniturach. Osoby, które otrzymały zaproszenia na to przyjęcie posiadać będą znaczek Przyjęcia dla VIPów na identyfikatorze, który otrzymają podczas rejestracji. Znaczek ten pełnić będzie funkcję biletu wstępu dla przyjęcie. Za dotarcie do restauracji goście odpowiadają sami. Adres Caffe delle Arti to Via Gramsci 73 Roma 00197.

P. Na czym polega Checkout dla VIPów?
O. W Sklepiku Synergy podczas Szczytu wszyscy posiadający znaczek VIP Checkout na swoim identyfikatorze mogą skorzystać z szybszej procedury wyrejestrowania się. Kiedy jesteś gotowy do dokonania zakupu, po prostu zapytaj o rejestrację na Checkout dla VIPów.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us