Zasady nawiązywania kontaktu bez strachu przez Peppe Lucio, Pearl Executive


Ludzie z całej Europy zadają mi często pytanie o sekrety mojego sukcesu w marketingu sieciowym. Moja odpowiedź jest prosta i zawsze taka sama: duplikacja. W jaki sposób się duplikować? Codziennie wchodź w nowe relacje, mów z pasją i nigdy nie rezygnuj z żadnej z tych dwóch czynności.

Nauczenie się jak nawiązywać kontakt i rozmawiać z ludźmi to najtrudniejsza część tego biznesu. Kiedy już zdasz sobie sprawę jak wchodzić w relacje z innymi wszystko inne przychodzi łatwo.

Nie bój się
Naszym głównym celem jest dzielenie się z innymi szansą, jaką oferuje Synergy. Jeśli chcemy zmieniać życie ludzi, musimy nauczyć się jak pokonać strach i otworzyć usta.

Jeśli naprawdę wierzysz w to co robisz, nie powinieneś mieć problemu z tym, aby podejść do kogoś i powiedzieć: „Cześć. Co słychać? Chciałbym porozmawiać z Tobą o wspaniałym projekcie nad jakim pracuję z niezwykłą firmą. Czy poświęcisz mi 15-20 minut?”

Ludzie, z którymi rozmawiasz potrzebują poczuć Twoją energię. Powinniśmy rekrutować nie dla samego rekrutowania, ale by zbudować coś trwałego. Musimy robić to dzień po dniu, ucząc się nieustannie co działa, a co nie.

Bądź gotów się odezwać
Niezależnie od tego gdzie jesteś: w barze, w pociągu, na siłowni lub w trakcie załatwiania spraw, musisz być zawsze gotowy, aby nawiązać z kimś rozmowę o Synergy. Nigdy nie wiadomo kiedy spotkasz partnera biznesowego, którego dziś właśnie szukałeś. Jeśli nie zaangażujesz ludzi w Twoim bezpośrednim otoczeniu, możesz przegapić poważną szansę.

Nieustannie podróżuję i codziennie spotykam obok siebie nowe twarze. Często zagaduję osoby siedzące obok mnie w pociągu i opowiadam im, że jadę na spotkanie, na którym będziemy omawiać niezwykłą szansę biznesową. Daję im wizytówkę i pytam, czy mogę przesłać kilka broszur oraz próbek produktów na ich adres i odezwać się do nich w późniejszym terminie. Wzrost w Twoim biznesie zaczyna się od słowa „Cześć.”

Prowadź rozmowy w sposób sensowny
Wielu spośród moich kolegów popełnia błąd zaczynając rozmowy od przedstawienia produktów. Osoba, której przestawiasz propozycję związaną z produktem prawie zawsze odpowie, że nie jest zainteresowana lub że korzysta z innej linii produktów. W takich sytuacjach rozmowa zabrnęła w ślepą uliczkę.

Zamiast tego rozpoczynaj rozmowy wyjaśniając, że firma o nazwie Synergy WorldWide może odmienić życie Twojego rozmówcy. Na przedstawienie produktu przyjdzie czas później. Powiedz swojemu kontaktowi, że pracujesz nad projektem, który może podnieść jakość jego życia. To jest realna szansa, a nie kolejna firma, która próbuje wyciągnąć od niego pieniądze. Kiedy udowodnisz im, że pracujesz w biznesie, który pomaga ludziom osiągać wielkość, zauważysz, że słuchają Cię z większą uwagą.

Następnie powinieneś zapytać, czego pragną w związku z tą szansą. Powinniśmy wyspecjalizować się we wczuwaniu się w sytuacje życiowe poszczególnych osób. Jeżeli nawiążemy dobry kontakt z naszymi kontaktami, obudzimy ich serca, umysły i pasje, wówczas do nas dołączą. Jeśli pomożemy im zlokalizować te obszary w ich życiu, w których szansa Synergy może coś poprawić, zaczną rozumieć wyższy cel Synergy WorldWide – aby zostawić po sobie ślad.

Być może najmocniej oddziałującą rzeczą, jaką możesz podzielić się z potencjalnym dystrybutorem jest historia Twojego własnego sukcesu, opowiadająca o tym jak wyglądało Twoje życie przed dołączeniem do Synergy WorldWide i co uległo zmianie na lepsze od tego momentu. Poćwicz przedstawianie swojej historii w ciągu 1-2 minut. Twoi rozmówcy wysłuchają Cię tym chętniej, jeśli przedstawisz im dowód, że ta szansa zadziałała w Twoim przypadku.

Przede wszystkim jednak zmieniamy życie ludzi poprzez wolność finansową. Produkt jest motorem, który pomaga nam ją osiągnąć. Zamiast sprzedawać produkt, sprzedajemy więc sposób życia z nieograniczonymi możliwościami.

Nigdy nie przestawaj poszukiwać
Wyobraź sobie, że idziesz zatłoczonym chodnikiem przy ruchliwej ulicy a krok za Tobą podąża Twój syn. Odwracasz się, ale nie widzisz dziecka. Czy idziesz dalej? Oczywiście, że nie! Natychmiast zaczniesz go szukać. Zrobisz wszystko co w Twojej mocy by go odnaleźć. Z taką właśnie determinacją powinniśmy pracować nad naszym biznesem Synergy.

W naszym życiu często wędrujemy na oślep, próbując po prostu radzić sobie z każdym kolejnym dniem. Większość ludzi pozwala, aby ich życie po prostu przeminęło. Wielu ma marzenia, ale ich realizacja nie wchodzi w grę, ponieważ nie mają środków ani zasobów by je urzeczywistnić. Zawsze przypominam moim nowym kontaktom, że jeśli pragną osiągnąć w życiu to o czym marzą, muszą najpierw zmienić się sami. Chcę, aby ludzie zaczęli znów marzyć. Żyjemy w świecie, w którym się nie marzy, ale pragniemy by wszyscy zdali sobie sprawę, że mamy narzędzia, które pomogą im zacząć marzyć na nowo.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us