Laureaci Nagród Legacy w 2015!

Każdego roku dystrybutorzy otrzymują nominacje do prestiżowych i cennych Nagród Legacy. Zaprezentowano trzy kategorie nagród: Nagroda Will Martin Hope of Synergy (Nadzieja Synergy), Nagroda Dan Higginson Humanitarian Award (Nagroda Humanitarna im. Dana Higginsona) oraz Nagroda Foundation of Excellence (Fundament Doskonałości).


NAGRODA WILL MARTIN HOPE OF SYNERGY

Nagrodę tę otrzymują dystrybutorzy o niezwykłej i  inspirującej historii związanej z produktami Synergy, biznesem lub zdrowiem.

Roman Robeczko

Roman jest jednym z najbardziej zmotywowanych polskich dystrybutorów. Niezwykle mocno wspiera swój zespół i wie czego każdy potrzebuje by odnieść sukces. Ponieważ jest emerytowanym wojskowym w stopniu majora, jego doświadczenie w tym zawodzie sprawia, że należy do wyróżniających się liderów w swojej armii Synergy.

Team EBALI – Bostjan Pilej i Irena Kladivar

Ten zespół prowadzony przez męża i żonę udowadniał już od początku swe zdolności przywódcze. Inwestowali nawet w szkolenia w zakresie rozwoju osobistego, aby skuteczniej pełnić rolę liderów swej grupy. To właśnie dzięki ich wytrwałości Synergy otworzyła rynek Słowenii, ale bez wsparcia Bostjana i Ireny nie rozwinąłby się on tak, jak widzimy go dziś. Bostjan i Irena rzadko opuszczają szkolenia lub wydarzenia Synergy, ponieważ zdają sobie sprawę z ich priorytetowego znaczenia dla budowy skutecznego biznesu. Niedawno wzięli udział w Akademii Team Managerów po raz trzeci z rzędu i pewnie zmierzają w kierunku zakwalifikowania się na Legacy Retreat.

Helena Hemming


Helena otrzymała najwyższy wynik spośród wszystkich Finów zakwalifikowanych w promocji Wyścig do Rzymu, a ponadto w obu okresach kwalifikacyjnych znalazła się w Klubie SLM 10. Jest pasjonatką programu SLMsmart i dzięki produktom pomogła wielu osobom osiągnąć ich cele. Pomaga każdemu kogo spotka i posiada każdą cechę niezbędną do osiągnięcia wielkich sukcesów z Synergy.

Jens Tamlagsrønning

Uczciwość i lojalność do najbardziej wyraziste mocne punkty Jensa. Cechuje się wysokim poziomem moralnym i należy do najbardziej etycznych i godnych zaufania osób w Synergy. Wielu postrzega go jako osobę niezwykle skupioną na kwestii kontroli, ale w jak najbardziej pozytywnym świetle. Zorganizowany i drobiazgowy Jens nic nie pozostawia przypadkowi. Woli zadzwonić do swojego sponsora zbyt wiele razy niż za mało. Jego prezentacje robią wrażenie i należą do najlepszych, jakie przeprowadzane są na tym rynku.

Linnéa Byrkjeland

Choć Linnéa jest młodym dystrybutorem Synergy, już stanowi przykład dla osób, które z nią współpracują. Mimo, iż musiała mierzyć się z poważną dawką przeciwności, zawsze staje na wysokości zadania i idzie naprzód z pozytywnym nastawieniem. Ma wielką szansę stać się pomnikowym liderem i zostawić po sobie wiele pozytywnych śladów poprzez dzielenie się swymi talentami i poświęcanie czasu, aby pomóc innym odkrywać zdrowszy sposób życia.

NAGRODA HUMANITARNA im. DANA HIGGINSONA

Nagrodę tę otrzymują dystrybutorzy, którzy w ramach lub poza Synergy WorldWide dokonali największych osiągnięć filantropijnych.

Claudio Luongo

Claudio jest liderem, który zdaje sobie sprawę ze szczęścia jakim cieszy się w życiu, dlatego właśnie wierzy, że tak ważne jest oddawanie tyle samo – lub więcej – ile się otrzymało. Dołączył do Synergy, aby pełnić rolę ambasadora misji „Zostawić po sobie ślad”, a potem zaangażował się w projekty, dzięki którym pomagał osobom w trudnej sytuacji przedstawiając im jednocześnie szanse związane z Synergy. Na własny koszt Claudio zorganizował wydarzenie w celu zbiórki funduszy dla Włoskiego Stowarzyszenia Walki z Neuroblastomą, która wspiera ofiary złośliwego nowotworu atakującego małe dzieci. Jednakże, zamiast zorganizować to wydarzenie pod własnym nazwiskiem, Claudio zorganizował je w imieniu Synergy WorldWide.


FUNDAMENT DOSKONAŁOŚ

Stella O’Shea

Stella jest uosobieniem wsparcia, jakiego udzielać powinien upline nie tylko swemu własnemu zespołowi, ale wszystkim budującym biznes. Zawsze jest dostępna i chętna do pomocy innym oraz przeprowadzania szkoleń i prezentacji. W roku 2015 opracowała własny program szkoleniowy dla początkujących w biznesie, który został teraz udostępniony wszystkim dystrybutorom w Wielkiej Brytanii i Irlandii. W ciągu ostatniego roku Stella spełniła, a nawet przekroczyła standardowe wymagania stawiane liderom Synergy, a cały rynek brytyjski stał się silniejszy dzięki jej ciężkiej pracy.

Anna-Maija & Hannu Kreivi

Para ta zdecydowała, że razem osiągną szczyt z Synergy WorldWide. Z ekstremalna determinacją pracowali wytrwale by osiągnąć swe cele a jednocześnie wspierali cały swój zespół. Nieustannie podróżują po całej Finlandii niosąc przesłanie Synergy i organizując cenne szkolenia dla swego zespołu nie tracąc przy tym z oczu jasnej wizji sukcesu.

Anne Katrine Skilbreid

Anne Katrine jest pracowitą kobietą, która nigdy się nie poddaje i nie akceptuje odpowiedzi „nie”. Jest konsekwentna i odpowiedzialna w podtrzymywaniu kontaktu z osobami, z którymi rozpoczęła współpracę oraz ze swoim downline’m. Żyje według zasady: „Kiedy wszystko idzie dobrze, dzwoń do tych na dole struktury, kiedy idzie źle – dzwoń do tych na górze.” Jest zarejestrowaną pielęgniarką, która teraz w pełnym zakresie czasu działa w Synergy, aby zmieniać życie ludzi na lepsze.

Maurizio Biasci


Po 20 latach w marketing sieciowym kolejnym krokiem do wykonania jest emerytura, ale nie dla Maurizio. Będąc już po 60-tce zdecydował się rozpocząć nowy rozdział w życiu. Synergy reprezentuje odpowiadającą Claudio filozofię życia, dlatego wkłada on tyle pasji w swój biznes. Do tej pory ma za sobą 6 miesięcy stabilnego, nieprzerwanego wzrostu. W ciągu pięciu miesięcy osiągnął rangę Team Director, a co najważniejsze, zebrał lojalny zespół, który widzi w nim swego idola. Osiągnął to wszystko pracując bez wytchnienia, wierząc w misję Synergy i nie tracąc nigdy uśmiechu na twarzy.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us