Legacy Retreat 2016

Synergy ponownie zaprasza na wakacje Legacy Retreat na półkólę zachodnią, kierując się w stronę najsłynniejszego tropikalnego regionu, jaki może zaoferować Ameryka Północna:  Hawajów!Zakwalifikowani dystrybutorzy będą mogli relaksować się w Hilton Waikoloa Village na wyspie Kona, największej z archipelagu Hawajów w dniach 7-11 stycznia 2016.

Wybrzeże Kony należy do najbardziej popularnych kierunków turystycznych na Hawajach. Wyspa oferuje nie tylko pagórki pokryte hektarami upraw aromatycznej kawy, ale także gościnne plaże doskonałe dla morskich przygód, nie trudno więc zrozumieć dlaczego stanowi tak urokliwy zakątek. Niezależnie od tego czy masz ochotę zwiedzić świątynie i obejrzeć petroglify w Narodowym Parku Historycznym Puuhonua o Honaunau, czy też wolisz spędzić relaksujący dzień w ciepłym słońcu Pacyfiku, obie te atrakcje czekają na Ciebie w wiosce Waikoloa. Niech nagrodą za Twoją pracę będzie właśnie tropikalna przygoda Twojego życia na Hawajach!

Okres kwalifikacyjny na Legacy Retreat 2016 trwa od 1 stycznia do 31 grudnia 2015. Kliknij tutaj, aby zobaczyć jak możesz zakwalifikować się na wyspę Kona!

Wspaniałe wiadomości dla dystrybutorów Synergy! Teraz możecie na bieżąco sprawdzać ile zdobyliście już punktów w kwalifikacji na Legacy Retreat po prostu logując się na swoje konto Pulse.

Zapoznaj się z filmem podsumowującym Legacy Retreat 2015 w Dubaju, aby poczuć przedsmak tego, na co będziesz z niecierpliwością czekać rok później.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us