„MEGA MOC SYNERGY”, Warszawa 10-11 października 2015r.

środa, września 09, 2015


Nie przegapcie największego wydarzenia Synergy WorldWide Polska tej jesieni .  Zbliżają się dwa, niesamowite i niepowtarzalne dni dedykowane specjalnie dla naszych członków zespołu, nowe produkty, oraz najlepsza szansa zarobkowa na polskim rynku MLM.

21 września ruszamy z rejestracją, jednak już w przyszłym tygodniu podczas nadchodzącego City Tour, na który przyjedzie do Polski Presidental Executive Rudy Pedroza, będziecie mogli nabyć w przedsprzedaży bilety po obniżonej cenie! Czeka was MEGA spotkanie!

CO WAS CZEKA NA WYDARZENIU MEGA MOC:

Mads Oestvang, Presidential Executive

Jeden z największych europejskich liderów Synergy WorldWide! Pochodzący z Norwegii, Mads Oestvang podzieli się z Wami cennymi wskazówkami biznesowymi oraz pomysłami, które pomogą Wam w osiągnięciu sukcesu w najbliższej przyszłości. To już jego trzecia wizyta w Polsce. Po każdej poprzedniej, obroty oraz liczba nowych osób, które przyłączyły się do struktur Synergy w Polsce znacznie się zwiększały. Nie możecie przegapić spotkania z Madsem!

Bart Woodcook, Emerald Executive

„Mr MegaMatch” to Barta przydomek, gdyż najlepiej w całej firmie zrozumiał, wykorzystał i zmaksymalizował potencjał finansowy wynikający z planu wynagrodzenia MegaMatch Synergy. Bart w swojej działaności skoncentrował się głównie na budowaniu organizacji na rynkach europejskich, przyczyniając się do ich dynamicznego rozwoju. To dzięki jego zaangażowaniu, kosekwencji i ciężkiej pracy Synergy może szczycić się obecnością na naszym kontynencie.

Profesor Iwona Wawer – prezes Krajowej Rady Suplementów i Odżywek 

Kierownik Zakładu Chemii Fizycznej na Wydziale Farmaceutycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Założycielka Krajowej Rady Suplementów i Odżywek (2004 r), obecnie Prezes jej Zarządu. Autorka wielu publikacji naukowych w tym książki “Suplementy diety dla ciebie. Jak nie stać się pacjentem”. Entuzjastka super owoców w tym polskiej aronii oraz brazylijskiej jago Acai.

Degustacja nowych produktów, dużo rozrywki, przyjaciele i wiele, wiele więcej!


SZCZEGÓŁY:

Data:                  10-11 pażdziernika 2015

Miejsce:             SoundGarden hotel
                                ul. Żwirki i Wigury 18, Warszawa
                                www.soundgardenhotel.pl

Bilety:                Przedsprzedaż — 500 zł pakiet 5 biletów lub 120zł singiel – bilety dostępne tylko                             w                                  trakcie Citi Tour z Rudy Pedroza w dniach 14-17 września.
                               Cena regularna — 150 zł szt. – dostępne od 21 września do 5 października 2015
                               Bilet ważny na dwa dni, a w jego cenę wliczone są 2 posiłki, parking

Dla osób planujących nocleg w hotelu SoundGarden mamy dobrą wiadomość.  Jeśli nie zarezerwowaliście sobie jeszcze noclegu w Warszawie skorzystajcie z propozycji hotelu SoundGarden.  Mamy dla Was kod promocyjny, który należy wpisać w prawym górnym roku przy dokonywaniu rezerwacji on-line na stronie www.soundgardenhotel.pl Kod to:  SYNERGY

Stawka promocyjna na czas trwania eventu ważna do 21.09 to:

Pokoj Classic - 1 os - 195 PLN  
Pokoj Mezzo  - 2 os - 240 PLN 

Śniadanie wliczone w cenę. Parking na terenie hotelu w sobotę i niedzielę gratis.

Uwaga!
Pula pokojów ograniczona.  Dostępność wg kolejności dokonywanych rezerwacji online.

Do zobaczenia na MEGA MOC SYNERGY!


Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.