„MEGA MOC SYNERGY”, Warszawa 10-11 października 2015r.


Nie przegapcie największego wydarzenia Synergy WorldWide Polska tej jesieni .  Zbliżają się dwa, niesamowite i niepowtarzalne dni dedykowane specjalnie dla naszych członków zespołu, nowe produkty, oraz najlepsza szansa zarobkowa na polskim rynku MLM.

21 września ruszamy z rejestracją, jednak już w przyszłym tygodniu podczas nadchodzącego City Tour, na który przyjedzie do Polski Presidental Executive Rudy Pedroza, będziecie mogli nabyć w przedsprzedaży bilety po obniżonej cenie! Czeka was MEGA spotkanie!

CO WAS CZEKA NA WYDARZENIU MEGA MOC:

Mads Oestvang, Presidential Executive

Jeden z największych europejskich liderów Synergy WorldWide! Pochodzący z Norwegii, Mads Oestvang podzieli się z Wami cennymi wskazówkami biznesowymi oraz pomysłami, które pomogą Wam w osiągnięciu sukcesu w najbliższej przyszłości. To już jego trzecia wizyta w Polsce. Po każdej poprzedniej, obroty oraz liczba nowych osób, które przyłączyły się do struktur Synergy w Polsce znacznie się zwiększały. Nie możecie przegapić spotkania z Madsem!

Bart Woodcook, Emerald Executive

„Mr MegaMatch” to Barta przydomek, gdyż najlepiej w całej firmie zrozumiał, wykorzystał i zmaksymalizował potencjał finansowy wynikający z planu wynagrodzenia MegaMatch Synergy. Bart w swojej działaności skoncentrował się głównie na budowaniu organizacji na rynkach europejskich, przyczyniając się do ich dynamicznego rozwoju. To dzięki jego zaangażowaniu, kosekwencji i ciężkiej pracy Synergy może szczycić się obecnością na naszym kontynencie.

Profesor Iwona Wawer – prezes Krajowej Rady Suplementów i Odżywek 

Kierownik Zakładu Chemii Fizycznej na Wydziale Farmaceutycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Założycielka Krajowej Rady Suplementów i Odżywek (2004 r), obecnie Prezes jej Zarządu. Autorka wielu publikacji naukowych w tym książki “Suplementy diety dla ciebie. Jak nie stać się pacjentem”. Entuzjastka super owoców w tym polskiej aronii oraz brazylijskiej jago Acai.

Degustacja nowych produktów, dużo rozrywki, przyjaciele i wiele, wiele więcej!


SZCZEGÓŁY:

Data:                  10-11 pażdziernika 2015

Miejsce:             SoundGarden hotel
                                ul. Żwirki i Wigury 18, Warszawa
                                www.soundgardenhotel.pl

Bilety:                Przedsprzedaż — 500 zł pakiet 5 biletów lub 120zł singiel – bilety dostępne tylko                             w                                  trakcie Citi Tour z Rudy Pedroza w dniach 14-17 września.
                               Cena regularna — 150 zł szt. – dostępne od 21 września do 5 października 2015
                               Bilet ważny na dwa dni, a w jego cenę wliczone są 2 posiłki, parking

Dla osób planujących nocleg w hotelu SoundGarden mamy dobrą wiadomość.  Jeśli nie zarezerwowaliście sobie jeszcze noclegu w Warszawie skorzystajcie z propozycji hotelu SoundGarden.  Mamy dla Was kod promocyjny, który należy wpisać w prawym górnym roku przy dokonywaniu rezerwacji on-line na stronie www.soundgardenhotel.pl Kod to:  SYNERGY

Stawka promocyjna na czas trwania eventu ważna do 21.09 to:

Pokoj Classic - 1 os - 195 PLN  
Pokoj Mezzo  - 2 os - 240 PLN 

Śniadanie wliczone w cenę. Parking na terenie hotelu w sobotę i niedzielę gratis.

Uwaga!
Pula pokojów ograniczona.  Dostępność wg kolejności dokonywanych rezerwacji online.

Do zobaczenia na MEGA MOC SYNERGY!


CONVERSATION

Instagram

Follow Us