Nowa Team Manager: Teresa Karczmarczyk

Gratulacje dla naszej najnowszej Team Manager w Polsce – Teresy Karczmarczyk.

Teresa szybko zakochała się w produktach Synergy i nie tracąc czasu zaczęła dzielić się tą miłością z innymi. Już w ciągu kilku tygodni, w niecały miesiąc od rejestracji osiągnęła tytuł Team Managera! Jest zdeklarowaną wielbicielką systemu Vital3, szczególnie zaś ceni sobie właściwości działania jagody açaÍ, jednego z głównych składników Mistify. Teresa buduje swój biznes stawiając na ludzi, jakość produktów Synergy i dzieląc się rzeczywistymi efektami ich działania.

“Najważniejszy w życiu jest czas i podejmowanie decyzji. W marketingu sieciowym najważniejszą umiejętnością jest umiejętność słuchania innych ludzi.” – Teresa Karczmarczyk  

Nasz nowy Team Manager znany jest ze swej wyjątkowej energii i ciągłych podróży po całym kraju.  Większość czasu spędza w drodze przedstawiając ludziom w całej Polsce szansę Synergy.  Zawsze gotowa wspierać członków zespołu, z entuzjazmem pragnie przenieść swój biznes i swój zespół na kolejny poziom czego z całą pewnością będziemy świadkami już w najbliższych miesiącach.

Tereso, witaj w domu!


CONVERSATION

Instagram

Follow Us