Nowi Team Directors: Piotr Gotowicki i Dietmar Dahmen

 Ostatni miesiąc okazał się jednym z najbardziej efektownych w historii polskiego rynku pod względem awansów rangowych. Trzy osoby zdobyły nowe tytuły liderskie, dzięki czemu Polska wyraźnie zaznaczyła w sierpniu swą obecność na europejskiej liście awansów rangowych. Z radością informujemy, że mamy w Polsce najnowszy duet Team Directorów. Gratulujemy Piotrowi Gotowickiemu i Dietmarowi Dahmenowi fantastycznego wzrostu w ich biznesie!

Nowi polscy Team Directors, Piotr Gotowicki i Dietmar Dahmen są niezwykle uzdolnionymi networkerami, a niezwykły wzrost ich biznesu Synergy M4M+ przyciągnął powszechną uwagę. Uzyskali poziom Team Director w ciągu zaledwie miesiąca odkąd zostali partnerami w biznesie Synergy. M4M+ (Motivated 4 More) stanowi definicję dynamicznej pracy zespołowej.  Razem, Piotr i Dietmar tworzą potężną siłę, która potrafi w jeden dzień osiągnąć tyle, na ile inni dystrybutorzy muszą zwykle pracować tygodniami. Budując silny zespół i skupiając się na indywidualnym wzroście zdołali wytworzyć skuteczne środowisko współpracy, które przeniosło ich biznes na znacząco wyższy poziom.

Doświadczenie, jakie Piotr i Dietmar posiadają w tej branży, nauczyło ich jak okiełznać moc duplikacji i rozwoju osobistego, a ich sukces mówi sam za siebie. Obaj wierzą, że jeśli rozwijasz się jako osoba, Twój biznes też się rozwinie.  Możemy więc spodziewać się, że ten zespół odniesie jeszcze wiele triumfów w kolejnych miesiącach i latach.

Gratulacje Panowie!


CONVERSATION

Instagram

Follow Us