Ogłaszamy wprowadzenie nowych produktów: SLMsmart o smaku czekoladowym i Body Prime!

Wśród wszystkich emocjonujących informacji, które usłyszeliśmy podczas Szczytu 2015, znalazło się także wprowadzenie na rynek Koktajlu Zastępującego Posiłek SLMsmart o smaku czekoladowym oraz zapowiedź wprowadzenia Body Prime w styczniu 2016. Dowiedz się więcej o tych wyjątkowych produktach i wypróbuj je osobiście!

Koktajl Zastępujący Posiłek SLMsmart o smaku czekoladowym 

Wyobraź sobie, że nie musisz obwiniać się z powodu spożycia Twojej codziennej porcji czekolady… Wprowadzony właśnie Koktajl Zastępujący Posiłek SLMsmart o smaku czekoladowym zawiera naturalną czekoladę i proszek kakaowy, a także wszystkie te składniki, które zdążyłeś polubić w wersji waniliowej. Wprowadziliśmy smak czekoladowy, abyś mógł cieszyć się większą różnorodnością smaków, których nie będziesz mógł się doczekać pracując nad osiągnięciem swoich celów związanych z kontrolą wagi.

Przestań kierować się domysłami w kwestii właściwego odżywiania i osiągnij swój ideał wagi dzięki Koktajlowi Zastępującemu Posiłek SLMsmart o smaku czekoladowym firmy Synergy. Ten pełen wartości odżywczych shake zaspokoi Twój apetyt na czekoladę dając Ci jednocześnie zdrowe kalorie. Z przyjemnością będziesz sięgać po kolejny łyk.


KORZYŚCI
  • Dostarcza zrównoważonych ilości różnorodnych węglowodanów, tłuszczów i białek, które dadzą Ci odpowiednią ilość energii na każdą chwilę dnia.
  • Wywołuje uczucie sytości, które utrzymuje się przez wiele godzin.
  • Zawiera białko pochodzące z serwatki, soi oraz kazeiny, dzięki czemu ułatwia zachowanie i przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej.
  • Zawiera fruktozę, która wywołuje niższy skok poziomu glukozy we krwi w porównaniu do żywności zawierającej sacharozę lub glukozę.
KLUCZOWE SKŁADNIKI

Zestaw białkowy
Koktajl Zastępujący Posiłek SLMsmart opiera się na trzech źródłach białka: serwatce, soi i kazeinie. Białka przyczyniają się do zachowywania i przyrostu masy mięśniowej. Aminokwasy pochodzące z białka serwatkowego pojawiają się we krwi natychmiast po spożyciu. Aminokwasy z białka sojowego pojawiają się nieco później, natomiast kazeinowe na końcu. Wspólnie, te niezwykle skuteczne składniki sprawią, że Twój organizm będzie czuł się syty i gotowy, by stawić czoło wyzwaniom dnia.

Zestaw energetyczny
Zdrowe węglowodany i tłuszcze zawarte w Koktajlu Zastępującym Posiłek SLMsmart zostały dobrane w sposób strategiczny, aby napędzać Twój metabolizm i dawać Ci energię, której wymaga codzienne życie. Maltodekstryna, olej rzepakowy i słonecznikowy to jedynie kilka spośród składników, które pomogą Ci utrzymać odpowiedni poziom energii, uczucie sytości oraz osiągnąć docelową wagę.

Zestaw witamin i minerałów
Ponieważ Koktajl SMLsmart zawiera kluczowe składniki odżywcze niezbędne dla każdego zbilansowanego posiłku, w tym wapń, żelazo, potas oraz witaminy z grupy B, może odgrywać  rolę pełnowartościowego zamiennika dla zwykłego śniadania, lunchu czy też kolacji.

KLIKNIJ TUTAJ by zapoznać się ze szczegółowymi danymi produktu w arkuszu informacyjnym na temat Koktajlu Zastępującego Posiłek SLMsmart o smaku czekoladowym.
KLIKNIJ TUTAJ aby pobrać najnowszy cennik  

Body Prime

Pierwszy w historii produkt Synergy, który został opracowany i przeanalizowany w Centrum Badań i Rozwoju Hughes zawita do Ciebie już w styczniu 2016!

Wszyscy uczestnicy Szczytu 2015 mieli w ograniczonym czasie możliwość nabycia tego produktu. Przygotuj się na oficjalne wprowadzenie Body Prime na rynek dowiadując się wszystkiego o produkcie, a jeśli należysz do grona szczęśliwych dystrybutorów, którzy nabyli już Body Prime, wypróbuj go osobiście, aby tym skuteczniej dzielić się nim z innymi.

Body Prime został przetestowany na grupie ochotników, którzy stosowali produkt zgodnie z instrukcjami, po czym zostali poproszeni o zdanie raportu z rezultatów do Zespołu Doradczego ds. Medycznych i Naukowych Synergy. Wyjątkowa, nowa receptura Body Prime została opracowana szczególnie z myślą o rynku europejskim dzięki nieograniczonym możliwościom badawczym i rozwojowym, jakie oferuje Centrum Hughes!

CZYM JEST BODY PRIME?

Body Prime skutecznie przygotowuje Twój organizm do dowolnej diety, niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz, czy też doszedłeś już w swej rutynie do fazy plateau. Dzięki znaczącej zawartości magnezu, produkt przyczynia się do normalizacji metabolizmu energii oraz przywraca ważną równowagę elektrolityczną. Czynniki te stanowią doskonały wstęp dla Twojego organizmu, aby przygotować go do kolejnego programu zdrowotnego. Body Prime stanowi skuteczną recepturę, której działanie będziesz odczuwać stopniowo. Głównym składnikiem produktu jest połączenie pektyny jabłkowej oraz sproszkowanych śliwek. Jest to zatem łagodna receptura oparta na znanych nam doskonale owocowych składnikach.

KLIKNIJ TUTAJ aby dowiedzieć się więcej z arkusza informacyjnego na temat  Body Prime.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us