Śledź swoje postępy w Elite Honors na stronie Pulse

Wprowadzając Elite Honors stworzyliśmy zwięzły, łatwy w obsłudze system śledzenia na pulpicie Twojego konta Pulse. Po prostu zaloguj się w systemie Pulse, a zauważysz nowy element, który pomoże Ci uzyskać kwalifikację Elite Honors oraz zmaksymalizować swój potencjał biznesowy Synergy.

Oto kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć, aby zrozumieć jak działa system śledzenia:

  1. Kliknij przycisk „dowiedz się więcej”, który znajduje się na górze po prawej stronie w ulotce Elite Honors oraz w dokumencie zawierającym arkusz. Dokument ten wskaże Ci co powinieneś wiedzieć, aby zakwalifikować się do Elite Honors.
    • Przypomnienie: Potrzebujesz 600 CV w TC 1 by się zakwalifikować.
  2. Wskaźnik aktywacji pokazuje jaki obrót związany z nowymi dystrybutorami osiągnąłeś w danym miesiącu.
    • Przypomnienie: Potrzebujesz 200 CV w obrocie z aktywacji by się zakwalifikować.
  3. Wskaźnik Premii Go Elite informuje ilu spośród nowych i starych dystrybutorów, których zasponsorowałeś osobiście, zakwalifikowało się do Elite Honors.
  4. Już Wkrótce: Czy posiadasz aktywny system automatycznej wysyłki? Moduł widoczny na dole po lewej stronie powiadomi Cię o tej kwestii.
  5. Stając się profesjonalistą kwalifikującym się do Elite Honors, zauważysz, że liczba Twoich kwalifikacji rośnie z każdym miesiącem, w którym spełnisz wszystkie wymagania kwalifikacyjne do Elite Honors widoczne w prawym dolnym rogu.
  6. Na koniec sprawdźmy, czy zakwalifikowałeś się do Elite Honors w tym miesiącu? Udzielimy Ci bezpośredniej odpowiedzi w prawym górnym rogu poprzez zieloną rubrykę z napisem „tak” lub czerwoną z napisem „nie”, a więc nie będziesz miał nigdy wątpliwości związanych z Twoją aktualną sytuacją w tej kwestii.
Życzymy owocnej kwalifikacji!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us