Szczyt 2015 Podsumowanie


Podczas największego dotąd europejskiego Szczytu Synergy zebrało się w niezwykłym rzymskim Audytorium Parco della Musica, aby przeżyć kolejne, niesamowite wydarzenie w skali Europy.

Rzym stanowił szczególne, przesycone historią tło dla tego wielkiego eventu i choć każdy wziął udział w Szczycie ze względu na różne indywidualne powody, każdy wyjechał stąd z postanowieniem, aby zrealizować ten sam cel: Zostawić po sobie ślad.

Szczyt oficjalnie rozpoczął się w czwartek Przyjęciem Otwierającym, w ramach którego można było podziwiać występy oddziału gladiatorów, żywych posągów oraz słuchać elektryzującego występu Disco Bandits na żywo. Była to pamiętna noc dla wszystkich i z pewnością wprowadziła nas w nastrój pełnego energii weekendu.

Sesje generalne rozpoczęły się w piątkowy poranek gorącymi brawami dla wszystkich liderów, którzy zostali przedstawieni na scenie. Następnie każdy dystrybutor stanął przed szansą zabłyśnięcia na scenie powiewając flagą swojego kraju i wiwatując razem z bijącą brawo publicznością podczas Parady Narodów.

Prezes Synergy, Dan Norman, był pierwszym mówcą występującym na scenie. Gratulował całej Europie kolejnego roku wzrostu oraz wzbudził oczekiwanie na wielkie rzeczy jakie Synergy chce nam zaoferować w tym roku i w kolejnych latach.

Aby jeszcze bardziej zwiększyć  emocje podczas tego i tak ekscytującego wydarzenia, wiceprezes Stewart Rutter ogłosił wprowadzenie dwóch produktów: Koktajlu Zastępujący Posiłek SLMsmart o smaku czekoladowym oraz Body Prime. Czekoladowy SLMsmart oferuje wszelkie korzyści dla zdrowia, jakie zdążyli pokochać konsumenci koktajlu w wersji waniliowej. Produkt ten jest już dostępny w koszyku sklepowym. Uczestnicy Szczytu mieli też możliwość nabyć najnowszy produkt Synergy Body Prime podczas Szczytu w firmowym sklepiku. Produkt ten jest zastrzeżonym zestawem przeznaczonym specjalnie na rynek europejski i będzie dostępny w całej Europie od stycznie 2016.

W kolejnej prezentacji Dyrektor ds. Naukowych, dr Matthew Tripp przeprowadził uczestników przez kolejne fazy opracowywania Body Prime, od badań wstępnych do analiz klinicznych, które przeprowadzono wyłącznie w naszym najnowocześniejszym Centrum ds. Badań i Rozwoju Hughes.

Kulminację emocji podczas popołudniowej sesji w piątek stanowiło wprowadzenie nowego, zunifikowanego modelu zarabiania w Synergy, Elite Honors,. Uczestnicy skrupulatnie notowali każde słowo Stewarta Ruttera, który wyjaśniał szczegóły tego systemu rozwijania biznesu, do którego stosowania zachęcamy naszych dystrybutorów, aby tym skuteczniej maksymalizowali zyski wynikające z planu kompensacyjnego Synergy.


Osoby, które działają według modelu Elite Honors, mogą zakwalifikować się do Elite Honors i skorzystać z promocji Go Elite. Liderzy Synergy z USA, Europy a nawet Korei Południowej poświęcili pozostałą część tej sesji budując, wspierając i wyrażając swój entuzjazm w związku z wprowadzeniem tego właśnie modelu biznesowego.

Później tego wieczoru miało miejsce ekskluzywne Przyjęcie dla VIPów, które odbyło się w przepięknej Caffé delle Arti, aby uhonorować dystrybutorów, którzy osiągnęli w tym roku najwspanialsze wyniki. Osoby zakwalifikowane spędziły olśniewający wieczór ciesząc się wykwintnymi potrawami i napojami, relaksując rozmowami i podziwiając wybitne dzieła sztuki zdobiące lokal.

Sobotni poranek pełen był umacniających i pobudzających prezentacji, w których czołowi dystrybutorzy ze Stanów Zjednoczonych i Europy inspirowali uczestników Szczytu by sięgali po swe najbardziej ambitne cele dzieląc się z nimi zarazem wskazówkami jak osiągać sukces. Szczyt zakończył się sesją uznań podczas której nasi liderzy z radością gratulowali i ściskali dziesiątki dystrybutorów, którzy osiągnęli rangę Team Leader lub wyżej, a także uhonorowali 10 wyjątkowych osób, które zostały laureatami nagród Legacy. W tym roku przyznano ogromną liczbę najwyższych odznaczeń, w tym trzykrotnie rangę Pearl Executive, raz Emerald Executive, raz Diamond Executive, raz nagrodę Klubu Miliona Dolarów oraz 10 Nagród Legacy, w tym pierwszy raz w historii nagrody Nadzieja Synergy imienia Willa Martina.

Dziękujemy każdemu, kto wziął udział w Szczycie 2015 w Rzymie sprawiając, że było to tak monumentalne wydarzenie. Dzięki modelowi Elite Honors, nowemu produktowi, który mamy już pod ręką i kolejnemu, którego spodziewamy się za moment, a także nowej perspektywie na przyszłość, ten rok zapowiada dla Synergy WorldWide wielkie rzeczy.

Odwiedzaj naszego bloga w kolejnych tygodniach, aby poznać pełne szczegóły dotyczące nowo wprowadzonych produktów, programów i promocji!CONVERSATION

Instagram

Follow Us