ZIMA Z GWIAZDAMI SYNERGY


Kolejny weekend w tym roku Gwiazdy Synergy spędzą razem!  W dniach 11-13 grudnia 2015 roku w ośrodku Centrum Molo w Smardzewicach koło Tomaszowa Mazowieckiego usytuowanym w samym centrum Polski, w otulinie lasu sosnowego, nad brzegami Jeziora Sulejowskiego, odbędzie się kolejne spotkanie z Gwiazdami.   Pokochaliście to miejsce więc wydarzenie to na stałe wpisaliśmy do kalendarza Synergy jako cykliczne spoktanie integracyjne dedykowane dla osób, które zdobyły pierwszą rangę w hierarchi firmy.

Ideą spotkania jest wspólna zabawa oraz integracja połączona ze szkoleniem, które ma na celu uczyć i pomagać stawiać dalsze kroki na ścieżce rozwoju z Synergy.  Na wydarzeniu tym poznasz ludzi związanych z firmą, którzy na codzień jak Ty dzielą się produktami i szansą Synergy z innymi.  3 dni i 2 noce.  To będzie już nasze 3 spotkanie w tym roku.  Nie możesz tego przegapić!

Jak zakwalifikować się na kolejny wyjazd dla Gwiazd „ZIMA Z GWIAZDAMI” Synergy?

Zostań Gwiazdą w okresie maj – listopad 2015r.

Jeśli jesteś już Gwiazdą lub posiadasz wyższą rangę możesz również wziąć udział w kolejnym wyjeździe.  Awansuj rangę wyżej w okresie maj - listopad 2015r. a Synergy dofinansuje również Twój udział w kolejnym spotkaniu.  

Postaw sobie za cel aby być  i bawić się z nami na „Zimie z Gwiazdami”.  Do zobaczenia w Smardzewicach 11 – 13 grudnia 2015!

Warunki kwalifikacji: 

Dystrybutorzy chcący zakwalifikować się na Wyjazd dla Gwiazd muszą być aktywni i uczestniczyć w programie automatycznej wysyłki od dnia rejestracji do zakończenia terminu kwalifikacji. 

Zaproszenie na Wyjazd dla Gwiazd dotyczy 1 osoby na konto dystrybutora.  Dopuszczalne jest zaproszenie współmałżonka (opłata w tym przypadku wynosić będzie 300 zł ze strony dystrybutora). 

Opłata zakwalifikowanego uczestnika wynosi 150zł.  

Liczba miejsc ograniczona.  O uczestnictwie będzie decydować kolejność wpłat.  Wkrótce podany zostanie nr konta bankowego na który należy uiszczać opłaty.  

CONVERSATION

Instagram

Follow Us