Klub Miliona Dolarów: Stefan Patrik Kristofferson i Øistein Bekkvang

Partnerzy w biznesie, a zarazem przyjaciele, Stefan Patrik Kristofferson i Øistein Bekkvang wiedzą, że co dwie głowy to nie jedna, dlatego właśnie w 2009 r. połączyli siły by wspólnie rozpocząć budowę imperium Synergy. W ciągu mniej niż trzech lat osiągnęli tytuł Emerald Executive. Był to wówczas dopiero trzeci taki tytuł w Europie. Osiągnąwszy tę rangę nie zaprzestali rozwijania swojego biznesu w całej Europie i niedawno przekroczyli próg miliona dolarów, co stanowi szczególny punkt na drodze kariery Synergy.


„Poznałem Patrika w innej firmie i byłem pod wrażeniem jego etyki pracy,” powiedział Øistein. „Kiedy dowiedziałem się o Synergy WorldWide podzieliłem się z nim tą informacją, ale Patrik nie był zainteresowany. Dopiero po około roku dostrzegł potencjał i wartość, jaka drzemie w tej firmie.”

Osobowości Øisteina i Stefana Patrika doskonale się uzupełniają, dzięki czemu ich biznes rozkwita w obszarach, w których zapewne nie mógłby, gdyby działali w pojedynkę. Siłę Øisteina dostrzec można za kulisami. Tkwi ona w jego logicznym rozumowaniu, realistycznej perspektywie i zrównoważonej naturze. Jest kimś, kto instynktownie wzbudza zaufanie nowo poznawanych osób. Stefan Patrik króluje na scenie. Wie jak sprawić by ludzie wypełniający salę nabrali entuzjazmu i motywacji do podążania ku swoim marzeniom. Razem tworzą solidny fundament biznesu, który dzięki temu nieprzerwanie rozkwita i przynosi korzyści.

Sukces, którym ten dwuosobowy zespół cieszy się od kilku lat zaczął się od roku 2010, kiedy Øistein i Stefan Patrik polecieli do USA by poznać Synergy WorldWide, spotkać się z zarządem firmy i grupą dystrybutorów, którzy już wtedy odnosili sukcesy, w tym z Podwójnym Presidential Executive Markiem Comerem.

„Kiedy wróciłem z tamtej podróży do domu, powiedziałem Øisteinowi, że na 100% wchodzę z nim w ten biznes,” opowiada Stefan Patrik. „Produkty te stworzono dla prawdziwych ludzi pragnących cieszyć się lepszym zdrowiem. Plan Kompensacyjny był najlepszy, jaki kiedykolwiek widziałem, ponieważ posiada zasadę Mega-Match. Choć w Europie brakowało jeszcze materiałów marketingowych kiedy zaczynaliśmy rozwijać nasz biznes, zawsze mogliśmy liczyć na potrzebną nam pomoc i każdy szczerze pragnął nam pomóc. To jedna z największych korzyści związanych z rozpoczęciem biznesu Synergy.”

Skupiając się w swym biznesie na wyznaczaniu i realizacji celów, Øistein i Stefan Patrik wpoili setkom, jeśli nie tysiącom osób, skuteczne nawyki związane z określaniem celów, zaś ich przykład służy jako podstawowy element szkoleń, jakich europejscy liderzy udzielają każdego dnia nowym dystrybutorom. Przez całe lata pracowali bez wytchnienia  podróżując i edukując masy ludzi o bezcennych produktach i szansie biznesowej Synergy. I chociaż praca ta nie była łatwa, nie zamieniliby czasu spędzonego z Synergy na żaden inny. Zdołali osiągnąć wolność finansową, mogą podróżować po całym świecie i zawierać przyjaźnie na całe życie.

„Jeśli pragniesz odmienić swoje życie, jeśli chcesz być kimś, kim nie byłeś nigdy dotąd, to istnieje szansa by stać się tą osobą,” uważa Stefan Patrik. „Pracujesz kiedy sam chcesz pracować, tam gdzie chcesz pracować i z ludźmi, z którymi lubisz spędzać czas. Sprawujesz kontrolę nad swoim życiem. Ja to nazywam stylem życia Synergy.”

Øistein i Stefan Patrik wyrażają wdzięczność swojemu sponsorowi Martinowi Østvangowi, zawsze służącemu wsparciem, oraz wielu osobom ze swojego zespołu, które poświęciły się Synergy WorldWide. Dzięki nim wszystkim ten nowy duet w Klubie Miliona Dolarów osiąga w firmie coraz większe sukcesy.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us