„MEGA MOC SYNERGY”, Warszawa 10-11 października 2015r.


Pozostały już tylko dni do największego spotkania Synergy WorldWide Polska tej jesieni.

MEGA MOC  odbędzie się w najbliższą sobotę i niedzielę w dniach 10-11 października  w centrum hotelowo konferencyjnym SoundGarden, który mieści się przy ul. Żwirki i Wigury 18 w Warszawie.

Rozpoczynamy w sobotę rejestracją o godzinie 11:00.  Bądź punktualnie bo rozpoczniemy jak zawsze od mocnego uderzenia w południe.  Tym razem niespodzianką dla Was będzie zaproszony gość, artysta z fonomenalnym głosem, finalista "The Voice of Poland", solista chóru "Sound n Grace", czyli chóru który robi obecnie furrorę w radio i telewizji - KAMIL BIJOŚ. Kliknij tutaj aby posłuchać ich hitu „Na Pewno”.

Następnie ruszamy z wydarzeniem.  Naszymi gośćmi specjalnymi, o których pisaliśmy wcześniej będą Mads Oestvang – Presiential Executive z Norwegii, Bart Woodcook – Emerald Executive z USA oraz  profesor Iwona Wawer  – prezes Krajowej Rady Suplementów i Odżywek.  Oprócz nich na scenie zobaczycie i będziecie mieli okazje wysłuchać również naszych czołowych polskich liderów, którzy podzielą się wskazówkami oraz zainspirują was do działania.  Przygotujcie się na sobotę pełną wrażeń - kończymy o 20:00.  W niedzielę natomiast rano rozpoczniemy od panelu z dystrybutorami punktualnie o 10:00.  Całodniowe warsztaty zakończą się o godzinie 18:00.

UWAGA! 
W uwagi na wasze prośby wydłużyliśmy możliwość rezerwacji miejsc na nadchodzące wydarzenie.  KLIKNIJ TUTAJ, aby się jeszcze zarejestrować. Ostatni dzień rejestracji to 8 października (czwartek) więc nie czekaj i zrób to dziś.

SZCZEGÓŁY:
Data: 10-11 pażdziernika 2015
Miejsce: SoundGarden hotel
ul. Żwirki i Wigury 18,  Warszawa
www.soundgardenhotel.pl
Bilety: Cena regularna — 150 zł szt. 
Bilet ważny na dwa dni, a  w jego cenę wliczone są 2 posiłki, parking

Jeśli nie zarezerwowałeś sobie jeszcze noclegu w Warszawie skorzystaj z propozycji hotelu SoundGarden.  Mamy dla Ciebie kod promocyjny, który należy wpisać w prawym górnym roku przy dokonywaniu rezerwacji on-line na stronie http://www.soundgardenhotel.pl  Kod to:  SYNERGY

Stawka promocyjna na czas trwania eventu to:  Pokoj Classic - 1 os - 195 PLN brutto,  Pokoj Mezzo  - 2 os - 240 PLN.  Śniadanie wliczone w cenę.   Parking na terenie hotelu w całą sobotę i niedzielę gratis!

Uwaga!
Pula pokojów ograniczona.  Dostępność wg kolejności dokonywanych rezerwacji online.

Do zobaczenia w sobotę na MEGA MOCY SYNERGY!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us