Nowe narzędzia prezentacji w Synergy już dostępne!

Synergy opracowała nowe narzędzia sprzedaży, z których możesz korzystać, aby Twoje prezentacje biznesowe stały się dynamiczne, proste i przyciągające uwagę… Rozwijaj swój biznes i z dumą dziel się produktami, szansą i misją Synergy dzięki łatwym w zastosowaniu narzędziom: Prezentacji Synergy Pierwsze Spojrzenie oraz Arkuszowi Prezentacji.


Prezentacja Synergy Pierwsze Spojrzenie 

Skorzystanie z prezentacji Synergy z przyciągającą oko grafiką i nowoczesnym stylem pozwoli Ci skutecznie opowiedzieć Twoją historię w Synergy. Jako budowniczy biznesu nieustannie opowiadasz o Synergy WorldWide, a teraz posiadasz ponadto wszechstronne narzędzie, które możesz wygodnie wykorzystać zarówno w prezentacjach jeden na jeden, jak i podczas spotkań grupowych.

ŚCIĄGNIJ SLAJDY PREZENTACJI
ŚCIĄGNIJ PRZYKŁADOWY SKRYPT

W prezentacji tej zauważysz, że przy każdym slajdzie pojawia się jedynie minimum tekstu. Zamiast niego to obrazy prowadzą prezentującego, dzięki czemu publiczność skupia się bardziej na tym, co przekazujesz ustnie. Prezentujący, którego stresuje korzystanie ze slajdów o tak niewielkiej ilości tekstu, także nie powinien się martwić. Zadbaliśmy, abyś miał dostęp do przykładowego skryptu, który możesz przestudiować i wykorzystać w prezentacji. Można ściągnąć ten skrypt w formacie PDF lub znaleźć go w postaci notatek w pliku zawierającym prezentację. Skrypt może służyć jako przykład prezentacji, przewodnik po niej lub narzędzie do ćwiczenia. Bądź co bądź, to praktyka stanowi klucz do sukcesu podczas tej czy jakiejkolwiek innej prezentacji.

Korzystając z tych slajdów doświadczony prezentujący pomoże innym odkryć misję Synergy by Zostawić po sobie ślad. Opowiesz o zobowiązaniu firmy wobec nauki i dążeniu do rozwijania najwyższej jakości suplementów diety.  Przedstawisz elitarną linię produktową Synergy oraz wytłumaczysz lukratywny Plan Kompensacyjny Synergy z zasadą Mega-Match. Dlaczego Synergy WorldWide może być właśnie tym, czego szukałeś? Kończąc prezentację będziesz mógł udzielić na to pytanie pewnej odpowiedzi.

Arkusz Prezentacji Synergy

Podziel się szansą, jaką oferuje innowacyjny biznes Synergy wykorzystując ten wizualny przewodnik i rozpocznij konkretną rozmowę o tym jak Synergy może zmienić ludzkie życie. Niezależnie od tego, czy Twoja publiczność chce poświęcić się biznesowi w pełnym wymiarze, czy szuka tylko szansy na podreperowania obecnego budżetu, arkusz ten przejrzyście zilustruje powody, dla których tak łatwo wkomponować Synergy w ich obecny styl życia na poziomie, który odpowiada ich potrzebom.

ŚCIĄGNIJ TERAZ

CONVERSATION

Instagram

Follow Us