Podziel się z nami swą podróżą Elite Honors!

sobota, października 03, 2015

Dystrybutorzy z całego świata wyznaczają sobie cel na początku  każdego miesiąca, aby skupić się na najbliższych, konkretnych zadaniach, pracować wytrwale i zakwalifikować się do Elite Honors. Na czym polega Elite Honors? Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej.

Zakwalifikowanie się do Elite Honors to wspaniałe osiągnięcie, chcemy więc zobaczyć Cię w akcji! Podziel się z nami zdjęciami z drogi do Elite Honors, którą wspólnie przebyliśmy, a my będziemy gotowi Cię za to wynagradzać.

Od piątku, 2 października 2015, zaczniemy serię akcji upominkowych #GoElite Giveaway. Wszystko co potrzebujesz zrobić by je wygrać, to zamieścić interesujące zdjęcia siebie samego jako Elitarnego Budowniczego Biznesu Synergy. Podziel się tymi zdjęciami na Instagramie, Facebooku lub w obu tych kanałach używając hashtaga #GoElite! Upominki będą rozdawane losowo, więc nie zapomnij sprawdzać swego konta na Facebooku i Instagramie by wiedzieć kiedy należy publikować zdjęcia.

JAK WYGRAĆ:
  • Zamieść zdjęcie przedstawiające Ciebie budującego elitarny biznes. Przykłady: zrób sobie zdjęcie kiedy prowadzisz spotkanie Synergy, gdy nosisz ciężko zapracowaną odznakę Elite Honors, dzielisz się próbką z przyjacielem, szkolisz kogoś w zakresie modelu zarabiania Elite Honors… i w innych tego typu sytuacjach! Tak długo jak udowadniasz, że aktywnie dążysz do realizacji swego celu Elite Honors, zdjęcie będzie zaakceptowane.
  • W podpisie uwzględnij datę wykonania zdjęcia. Interesują nas działania elitarne podjęte w ostatnim czasie!
  • Zamieść w swoim poście hashtagi #GoElite i #Synergyworldwide. Jeśli ich nie będzie, nie będziemy mogli zlokalizować Twoich zdjęć!
  • Zdjęcia te można zamieścić na Facebooku i Instagramie. Podwoisz swoje szanse wygranej zamieszczając je w obu tych kanałach! Możesz nas znaleźć tutaj:
    - Instagram: @synergyworldwide
    - Konto Facebook: https://www.facebook.com/synergyworldwide

CO WYGRASZ:

Koszulki, kurtki, plecaki, padfolia, nośniki USB, bidony… będziemy oferować mnóstwo ekscytujących nagród! Każda z nich może być Twoja tylko dlatego, że pokazałeś nam co robisz w codziennej pracy by zakwalifikować się do Elite Honors.

Nie możemy się doczekać by doświadczyć z Tobą przygód, jakie przyniesie Ci wyprawa po kwalifikację Elite Honors. Pierwsza akcja upominkowa może nadejść już wkrótce, więc szykuj swoje zdjęcia!

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.