Podziel się z nami swą podróżą Elite Honors!

Dystrybutorzy z całego świata wyznaczają sobie cel na początku  każdego miesiąca, aby skupić się na najbliższych, konkretnych zadaniach, pracować wytrwale i zakwalifikować się do Elite Honors. Na czym polega Elite Honors? Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej.

Zakwalifikowanie się do Elite Honors to wspaniałe osiągnięcie, chcemy więc zobaczyć Cię w akcji! Podziel się z nami zdjęciami z drogi do Elite Honors, którą wspólnie przebyliśmy, a my będziemy gotowi Cię za to wynagradzać.

Od piątku, 2 października 2015, zaczniemy serię akcji upominkowych #GoElite Giveaway. Wszystko co potrzebujesz zrobić by je wygrać, to zamieścić interesujące zdjęcia siebie samego jako Elitarnego Budowniczego Biznesu Synergy. Podziel się tymi zdjęciami na Instagramie, Facebooku lub w obu tych kanałach używając hashtaga #GoElite! Upominki będą rozdawane losowo, więc nie zapomnij sprawdzać swego konta na Facebooku i Instagramie by wiedzieć kiedy należy publikować zdjęcia.

JAK WYGRAĆ:

  • Zamieść zdjęcie przedstawiające Ciebie budującego elitarny biznes. Przykłady: zrób sobie zdjęcie kiedy prowadzisz spotkanie Synergy, gdy nosisz ciężko zapracowaną odznakę Elite Honors, dzielisz się próbką z przyjacielem, szkolisz kogoś w zakresie modelu zarabiania Elite Honors… i w innych tego typu sytuacjach! Tak długo jak udowadniasz, że aktywnie dążysz do realizacji swego celu Elite Honors, zdjęcie będzie zaakceptowane.
  • W podpisie uwzględnij datę wykonania zdjęcia. Interesują nas działania elitarne podjęte w ostatnim czasie!
  • Zamieść w swoim poście hashtagi #GoElite i #Synergyworldwide. Jeśli ich nie będzie, nie będziemy mogli zlokalizować Twoich zdjęć!
  • Zdjęcia te można zamieścić na Facebooku i Instagramie. Podwoisz swoje szanse wygranej zamieszczając je w obu tych kanałach! Możesz nas znaleźć tutaj:
    - Instagram: @synergyworldwide
    - Konto Facebook: https://www.facebook.com/synergyworldwide

CO WYGRASZ:

Koszulki, kurtki, plecaki, padfolia, nośniki USB, bidony… będziemy oferować mnóstwo ekscytujących nagród! Każda z nich może być Twoja tylko dlatego, że pokazałeś nam co robisz w codziennej pracy by zakwalifikować się do Elite Honors.

Nie możemy się doczekać by doświadczyć z Tobą przygód, jakie przyniesie Ci wyprawa po kwalifikację Elite Honors. Pierwsza akcja upominkowa może nadejść już wkrótce, więc szykuj swoje zdjęcia!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us