ProArgi-9+ zdobywa nagrodę dla najlepszego nowego produktu na CAMexpo!


Ponad 15.000 osób odwiedziło niedawne targi CAMexpo w Londynie, gdzie zebrali się profesjonaliści w dziedzinie medycyny naturalnej, aby zaprezentować najnowsze produkty i uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez ekspertów z branży medycznej. W tym roku w dwudniowym expo wzięła udział grupa dystrybutorów Synergy prezentując nasz sztandarowy produkt ProArgi-9+.

Wszyscy profesjonaliści w dziedzinie zdrowia, lekarze, terapeuci, farmaceuci oraz detaliczni dystrybutorzy leków, którzy wzięli udział w CAMexpo mieli możliwość zagłosować na „Najlepszy Nowy Produkt CAMexpo”.  ProArgi-9+ pokonało 35 konkurencyjnych produktów podczas prezentacji kategorii „nowy produkt” w dniu otwarcia targów zdobywając nagrodę!

„Jesteśmy na CAMexpo po raz pierwszy i możemy powiedzieć, że był to niesamowity pokaz,” stwierdziła dystrybutorka Synergy Lorraine Knight po otrzymaniu nagrody. „Zdobycie tej nagrody jest dla nas wielkim osiągnięciem i daje naszemu produktowi uznanie, na które w naszym przekonaniu zupełnie zasługuje. Jest to wielkie wsparcie w naszej drodze naprzód i napełnia nas ogromną radością.”

Lorraine Knight i Peter Tarbitten zorganizowali i obsadzili stoisko ProArgi-9+ z pomocą innych dystrybutorów: Tamary McKenzie, Marka Westona oraz ich sponsorów Paula i Kate Flint. Zachęcali gości do wypróbowania produktu i powrotu do stoiska za 45-60 minut by zdać relację z efektów jego działania Zdecydowana większość osób, które spróbowały ProArgi-9+ okazała się bardzo zadowolona i z całkowitym przekonaniem zagłosowała na nasz produkt jako Najlepszy Nowy Produkt targów. Przed zakończeniem imprezy Synergy dysponowała już całą lista nowych konsumentów i dystrybutorów.

„Otrzymanie tej nagrody stanowi potwierdzenie, że ProArgi-9+ jest  produktem, jakiego ludzie pragną i potrzebują,” powiedział Paul Flint. „Ludzi, którzy nigdy nie słyszeli o ProArgi-9+, natychmiast intrygują korzyści dla zdrowia jakie przynosi ten produkt, a kiedy zaczynają go stosować szybko zauważają rezultaty. Specjaliści w dziedzinie zdrowia, zwłaszcza w Wielkiej Brytanii, dobrze znają CAMexpo, więc nagroda ta będzie ważnym elementem podczas prezentowania ProArgi-9+ lekarzom i terapeutom w przyszłości.”

Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że tysiące szanowanych ekspertów w dziedzinie opieki zdrowotnej mogło odkryć moc ProArgi-9+ dzięki tym wspaniałym targom oraz naszym brytyjskim dystrybutorom, bez których nie byłoby to możliwe.

KLIKNIJ TUTAJ aby dowiedzieć się więcej o nagrodach CAMexpo.


CONVERSATION

Instagram

Follow Us