Rośnie popyt na białka i produkty zastępujące posiłek

Od roku 2009 do 2014, białko stało się jednym z najbardziej poszukiwanych składników w dziedzinie zdrowia konsumenckiego a jego sprzedaż wzrosła o 59,3%, według danych zgromadzonych przez Euromonitor. Ponadto, produkty zastępujące posiłek stały się obecnie najlepiej sprzedającym się suplementem diety służącym kontroli wagi! Przewiduje się, że obie te tendencje będą się nasilać w przewidywalnej przyszłości, ponieważ ludzie inwestują w kondycję fizyczną i stają się coraz bardziej świadomi potrzeb swojego organizmu.

Zdając sobie sprawę z tej tendencji, Synergy WorldWide zdecydowała się odpowiedzieć na globalny popyt konsumencki w obu powyższych dziedzinach tworząc Koktajl Zastępujący Posiłek SLMsmart – wyśmienitą mieszankę koktajlową zawierającą 26 gramów białka w każdej porcji. Ale co takiego sprawia, że produkty białkowe i zamienniki posiłków stają się dziś niezbędną częścią domowego wyposażenia?

Dlaczego białko?

Ciało ludzkie pełne jest białek. Białka występują w zewnętrznych i wewnętrznych błonach każdej żywej komórki, a ponadto w:

  • tkance mięśniowej
  • kościach
  • czerwonych krwinkach i osoczu
  • włosach i paznokciach
Organizm potrzebuje białek by produkować enzymy, które pełnią w nim szereg funkcji takich jak m.in. trawienie pożywienia czy wytwarzanie nowych komórek. Jednak być może najważniejszą ich rolą jest tworzenie neurotransmiterów, które odpowiadają za wymianę informacji między komórkami nerwowymi a innymi wyspecjalizowanymi komórkami, np. komórkami mięśniowymi.

Ponieważ przewiduje się, że dla wielu osób priorytetem pozostanie bycie w dobrej formie, znaczenie białka wzrośnie, gdyż jest ono niezbędne dla przyrostu mięśni. Choć Koktajl Zastępujący Posiłek SLMsmart został opracowany przez naukowców z naszej firmy by służyć jako wsparcie w programach kontroli wagi, wielu sięga po SLMsmart ze względu na bogactwo zawartych w nim białek i składników odżywczych.

Dlaczego produkty zastępujące posiłek?

Ponieważ tryb życia ludzi nieustannie przyspiesza, może okazać się trudne, by nieustannie martwić się o właściwe odżywianie, zwłaszcza jeśli próbujemy kontrolować wagę. Dlatego właśnie rosnąca grupa ludzi sięga po koktajle zastępujące posiłek, które zawierają znaczną ilość składników odżywczych. Wygodny w przygotowaniu koktajl może też pomóc w uzupełnianiu niedoborów powstałych wskutek niepełnowartościowej diety. Jeśli uwzględnić jeszcze czynnik wygody – możliwość posiadania ze sobą jednej lub dwu porcji produktu w torebce czy samochodzie oraz fakt, że jest to przepis na szybką, smaczną alternatywę dla rezygnacji z posiłku lub skuszenia się na mniej zdrową ofertę restauracji.

Niezależnie od tego czy szukasz łatwego rozwiązania w zakresie kontroli wagi, czy też wygodnego
sposobu by uzupełnić braki w Twojej diecie, SLMsmart może przekonać Cię dlaczego produkty zastępujące posiłek tak gwałtownie zyskują na popularności. Zaspokój swój apetyt na czekoladę i wanilię nie rezygnując z dążenia do zdrowszej wersji siebie poprzez wzbogacenie swojego codziennego menu o SLMsmart. Niezależnie od tego, czy korzystasz ze SLMsmart z powodu właściwego odżywiania, kontroli wagi czy też dbałości o kondycję, jest to produkt pełen różnorodnych składników odżywczych, których potrzebujesz i o smaku, który uwielbiasz.

Kliknij tutaj by zakupić Koktajl Zastępujący Posiłek SLMsmart.
Kliknij tutaj by zapoznać się z arkuszem informacyjnym na temat  Koktajlu Zastępującego Posiłek SLMsmart.CONVERSATION

Instagram

Follow Us