Transformacja stylu życia dzięki Synergy: Agnieszka Hercke

 Gdybyście nie widzieli Agnieszki Hercke przez ostatnie kilka lat, nie poznalibyście jej dzisiaj. Wygląda młodziej, zdrowiej, jest bardziej szczęśliwa, a nawet może popisywać się mięśniami. Co jednak najważniejsze, czuje się bardziej sobą.

Agnieszka zapoznała się z Synergy Worldwide rok temu dzięki jej polskiemu sponsorowi. Uczestnictwo w Wyzwaniach SLMsmart dało jej  motywację, aby prowadzić zdrowszy styl życia polegający na właściwej diecie, regularnych ćwiczeniach oraz korzystaniu z produktów Synergy Worldwide, w tym SLMsmart, PhytoLife, ProArgi-9+ i e9. Agnieszka uważa, że to właśnie produktom Synergy WorldWide zawdzięcza energię umożliwiającą jej utrzymanie tego zdrowszego stylu życia, który daje jej większą siłę i pewność siebie.

Synergy Polska rozpoczęła swoje pierwsze Wyzwanie SLMsmart Challenge w październiku 2014, bezpośrednio po wprowadzeniu SLMsmart na rynki europejskie. Mając do zrzucenia 15 kg, Agnieszka była zdeterminowana by odmienić swoje życie. Podczas pierwszej rundy Wyzwania SLMsmart, nieszczególnie miała ochotę chodzić na siłownię. Nigdy nie przepadała za sportem i próbowała osiągać swoje cele poprzez zmianę diety.

Kiedy po raz drugi ogłoszono Wyzwanie SLMsmart, Agnieszka nie uczestniczyła w nim, ale podtrzymała zdrowy styl życia i zaczęła nieznacznie, ale regularnie tracić na wadze. Natomiast w momencie ogłoszenia trzeciego Wyzwania była już bardzo solidną uczestniczką, zobowiązała się do niemal codziennych ćwiczeń – uczestniczyła w zajęciach z boksu, crossfitu, spinningu oraz krav magi. Przed treningiem zawsze wypijała zaś porcję ProArgi-9+.

Agnieszka wygrała trzecią rundę Wyzwania SLMsmart, czuła się fantastycznie. Stwierdziła, że cel w postaci kontroli wagi, jaki udało się jej zrealizować, stanowi najlepszą nagrodę jaką mogła otrzymać. Teraz może iść przez świat z podniesioną głową, dzięki odkrytej w sobie sile i pewności siebie.

„Wszystkie produkty Synergy razem pomogły mi zachować zdrowszy tryb życia, dzięki któremu cieszę się zupełnie nowym życiem,” mówi Agnieszka. „Kiedy odkryłam produkty Synergy i podjęłam decyzję, by prowadzić zdrowszy tryb życia, uwierzyłam, że mogą pomóc mi się zmienić. Dziś czuję się niesamowicie. Mam w sobie mnóstwo pozytywnej energii. A najpiękniejszy komplement jaki usłyszałam to było pytanie mojego męża: „Czy ja też mógłbym korzystać z tych produktów?”

Agnieszka twierdzi, że nareszcie czuje się dumna ze swojego wyglądu i z tego powodu ma większą chęć wychodzić częściej z domu. Znów pokochała zakupy, a nawet dokonuje „najazdów rabunkowych” na szafę swojej córki.

„Jestem żywym przykładem, że produkty Synergy stanowią mądry dodatek do zdrowego trybu życia,” uważa Agnieszka. „Wiele osób, które spotkałam dzięki Synergy mówi mi, że jestem produktem produktu.”

CONVERSATION

Instagram

Follow Us