Wprowadzamy Premię dla Prezentujących!

Dystrybutorzy z Polski i Czech stoją dziś przed wyjątkową szansą by uzyskać opcjonalną Premię dla Prezentujących za przeprowadzanie spotkań biznesowych i prezentacji Synergy w imieniu innych dystrybutorów.

Premia dla Prezentujących polega na przeniesieniu przez Premii za Szybki Start ze sponsora na prezentera.  Jeśli dany dystrybutor posiada kontakty, którym chciałby przedstawić szansę Synergy, może teraz wydelegować kogoś innego by to on przeprowadził za niego prezentację szansy.

Jeśli mamy do czynienia z inteligentnym dystrybutorem, z pewnością wybierze najbardziej utalentowanego prezentującego jakiego zna! Jeśli zaś prezentujący odniesie sukces zapisując nowych dystrybutorów z grona kontaktów które otrzymał, osoba która „zatrudniła” prezentującego może przekazać mu swoją Premię za Szybki Start wynikającą z dokonanej rejestracji nowych Członków Zespołu.

Najbardziej skuteczni prezentujący będą w każdym miesiącu wyróżniani na naszym blogu! Czas rozpocząć przygotowania!

JAK MOGĘ DOKONAĆ PRZENIESIENIA MOJEJ PREMII ZA SZYBKI START?

1. „Zatrudnij” dystrybutora Synergy by przeprowadził w Twoim imieniu prezentację dla Twoich kontaktów.
2. Jeśli „zatrudniony” prezentujący z sukcesem przeprowadzi prezentację i zapisze potencjalną osobę do Synergy na 3 TC (3 miejsca w systemie - 200 CV lub 500 CV) możesz przenieść swoją Premię za Szybki Start przysługującą za każdą nowo zrekrutowaną osobę na prezentującego  przesyłając Formularz Premii dla Prezentujących do Działu Obsługi Klienta. KLIKNIJ TUTAJ to by ściągnąć/wydrukować formularz.
3. Na podstawie danych zawartych w Formularzu komisje indywidualnie dokonywać będą zmiany adresata płatności Premii za Szybki Start.
4. Premia dla Prezentujących jest opcjonalna i dostępna jest tylko do 31 grudnia 2015 r.

ILE MOGĘ ZAROBIĆ?

Premia za Szybki Start związana z rekrutacją nowego dystrybutora  na 3 TC dla wartości 200 CV wynosi 135 zł zaś dla wartości 500 CV wynosi 350 zł. Prezentującemu możesz przekazać 100% Premii za Szybki Start przysługującej sponsorowi.

WYMAGANIA

• Prezentujący musi sam być aktywnym dystrybutorem o nieposzlakowanej opinii należącym Synergy Polska lub Synergy Czechy.
• Sponsor, prezentujący oraz nowo zarejestrowani dystrybutorzy muszą być mieszkańcami Polski lub Czech.
• Nowi dystrybutorzy muszą być zarejestrowani na minimum 200 CV.

Pamiętaj, Premia dla Prezentujących jest całkowicie dowolna i jest doskonałym sposobem by skorzystać z usług utalentowanych prezentujących jakich mamy w zespole Synergy, ale także by wynagrodzić ich za ich sukces w rekrutacji nowych dystrybutorów.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us