Wskazówki od Pionierów: Nie komplikuj

Przed wprowadzeniem modelu zarabiania Elite Honors we wrześniu 2015, dyrektorzy generalni Synergy postawili swoich czołowych liderów przed wyzwaniem by uzyskać kwalifikację Elite Honors. Dziesiątkom osób udało się sprostać temu wyzwaniu. Ci, którzy zarejestrowali odpowiednią ilość konsumenckich i dystrybutorskich punktów CV znaleźli się w gronie Pionierów Elite Honors, a teraz sami sponsorują dystrybutorów zakwalifikowanych w tym systemie.

Ponieważ Pionierzy uważają, że Elite Honors to sposób na długoterminowy dochód rezydualny oraz wynagrodzenie krótkoterminowe, pragną podzielić się z Tobą swoimi wskazówkami jak osiągnąć sukces! KLIKNIJ TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej o Elite Honors.

Glenn Skamsar, Pionier Elite Honors i Team Director z Norwegii twierdzi, że zauważył, iż osoby będące zarówno w jego organizacji, jak też poza nią wyznaczają swe cele z większą pewnością. Trzy najistotniejsze aspekty budowania biznesu to rejestrowanie wiernych konsumentów, zmotywowanych dystrybutorów oraz duplikacja tych wysiłków. Tego właśnie uczy model Elite Honors. To marketing sieciowy w swej najprostszej formie.

Glenn dostrzegł wielką wartość w streszczaniu Planu Kompensacyjnego i oferty produktowej Synergy do najprostszego przekazu. Wie jakie są najsilniejsze punkty Synergy w obu tych kwestiach i skupia się właśnie na tych punktach rozmawiając z potencjalnymi konsumentami i dystrybutorami. Uproszczenie tej informacji jest ważne, ponieważ jej adresat potrzebuje zrozumieć ją odpowiednio dokładnie, aby móc dalej się nią dzielić.

„Dzielę się ofertą biznesową Synergy w trzech zdaniach: Osiągniesz zysk poprzez Rabat Elitarny na wszystkich produktach, które zakupisz i na wszystkich produktach, które kupią Twoi konsumenci,” mówi Glenn. „Otrzymasz comiesięczną prowizję podstawową za budowanie swojego biznesu przez wprowadzanie nowych dystrybutorów do swojej organizacji. Suma wszystkich podstawowych prowizji jakie otrzymali Twoi dystrybutorzy zostanie wypłacona Tobie w postaci elementu Mega-Match w Planie Kompensacyjnym Synergy.”

Choć Glenn zna wiele szczegółów, którymi mógłby się dzielić opowiadając o biznesie Synergy, są to informacje, na które przyjdzie pora później. Przeładowanie potencjalnego partnera nadmierną ilością faktów nie jest pożądane. Dlatego Glenn często tłumaczy Plan Kompensacyjny Synergy odnosząc się do przykładu dyrektora sprzedaży i jego sprzedawców. Dyrektor zarobi równowartość dolar-do-dolara za każdą sumę uzyskaną przez jego sprzedawców, a to z kolei stanowi dla niego zachętę by wspierać swoich ludzi. Tak samo działa Synergy, z tą różnicą, że nie ma tu obawy, iż utalentowany sprzedawca zabierze Ci pracę a zazdrość między Członkami Zespołu pojawia się rzadko, ponieważ otrzymujesz od tego biznesu tyle, ile weń wkładasz.

Podczas gdy każdy europejski zespół prezentuje produkty pod nieco innym kątem, ekipa Glenna upraszcza swój przekaz skupiając się na trzech kluczowych obszarach zdrowia: krążeniu, układzie odpornościowym i równowadze pH. Przedstawiając ProArgi-9+ Glenn odwołuje się do zamieszczenia produktu w Physician’s Desk Reference [amerykańskiej oficjalnej encyklopedii leków – przyp. tłum.], co okazało się informacją szczególnie istotną z punktu widzenia sprzedaży.

 „Prostota tego przekazu, a także uproszczona budowa biznesu w oparciu o system, jakiego uczy Elite Honors owocuje zdrową i rosnącą organizacją, w której każdy pracuje i zmienia swoje życie,” twierdzi Glenn.


CONVERSATION

Instagram

Follow Us