Wskazówki od pionierów: Opowiedz swoją historię

Przed wprowadzeniem modelu zarabiania Elite Honors we wrześniu 2015, dyrektorzy generalni Synergy postawili swoich czołowych liderów przed wyzwaniem by uzyskać kwalifikację Elite Honors. Dziesiątkom osób udało się sprostać temu wyzwaniu. Ci, którzy zarejestrowali odpowiednią ilość konsumenckich i dystrybutorskich punktów CV znaleźli się w gronie Pionierów Elite Honors, a teraz sami sponsorują dystrybutorów zakwalifikowanych w tym systemie.

Ponieważ Pionierzy uważają, że Elite Honors to sposób na długoterminowy dochód rezydualny oraz wynagrodzenie krótkoterminowe, pragną podzielić się z Tobą swoimi wskazówkami jak osiągnąć sukces! KLIKNIJ TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej o Elite Honors.

Anna Margrét Bjarnadóttir, Team Manager z Islandii, przez całą swoją karierę zawodową przed odkryciem marketingu sieciowego związana była z branżą turystyki i kultury. Dzięki kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu Anna Margrét stała się ekspertką w dziedzinie sprzedaży nie tylko jeśli chodzi o Islandię, ale w przypadku każdej instytucji, sprawy czy produktu, co do których miała zdecydowane przekonanie. Doświadczenia te stanowią nieoceniony atut dla zespołu Synergy Islandia.

„Moje silne strony związane są z budowaniem zespołu,” mówi Anna Margrét . „Jestem pełna pasji do biznesu Synergy, więc łatwo przychodzi mi mówić o nim i w ten sposób rekrutować nowe osoby. Im silniej w to wierzysz, tym łatwiej będzie Ci opowiadać o tym każdemu kogo znasz.”

Przedstawiając szansę biznesową Synergy, Anna Margrét  zawsze opowiada własną historię sukcesu. Niewiele rzeczy działa mocniej niż żywy dowód na to jak realna jest szansa Synergy. Powraca ze kandydatem do czasów swej pracy w branży turystycznej. Choć osiągnęła w niej wielkie sukcesy i posiadała wieloletnie doświadczenie, otrzymywała jedynie skromną pensję.

„W marketingu sieciowym zafascynowało mnie to, że nie ma w nim dyskryminacji, podczas gdy kobiety w Islandii zarabiają prawie 19% mniej niż mężczyźni pracujący w tej samej branży na tym samym stanowisku,” uważa Anna Margrét. „W Synergy każdy może odnieść sukces. Ten biznes budzi we mnie pasję, ponieważ jestem samotną mama i chcę dać mojej córce jak najpiękniejsze życie. Straciłam zdrowie i musiałam przerwać pracę, ale okazało się to niespodziewanym błogosławieństwem, ponieważ odkryłam Synergy i dostrzegłam szansę, by poprawić nie tylko własne zdrowie, ale też zdrowie innych.”

Co zaskakujące, Anna Margrét  uważa, że rekrutacja konsumentów Synergy, w przeciwieństwie do pozyskiwania dystrybutorów, nie jest jej mocnym punktem. Mimo to, podejmuje wyzwanie by zbudować obrót konsumencki i wzmocnić ten właśnie obszar, ponieważ zdaje sobie sprawę z jego znaczenia w modelu dochodowym Elite Honors oraz wagi dla rozwoju jej własnego biznesu.

„Sądzę, że bardzo cenna jest możliwość skorzystania z tak prostego system oraz to, że możemy obserwować nasze postępy na stronie Pulse. Osoby, które szkolimy same mają możliwość zobaczyć jak również one mogą zakwalifikować się do Elite Honors. Pomaga nam to duplikować ten model,” mówi Anna Margrét. „Teraz, kiedy mamy comiesięczne wskazówki, możemy wyobrazić sobie jak osiągamy cele, które sobie wyznaczyliśmy. A jeśli możemy sobie to wyobrazić, łatwiej też to osiągnąć.”


CONVERSATION

Instagram

Follow Us