Wyjazd dla Goldów – Gold Camp!


Co rok organizujemy dla naszych liderów, którzy osiągnęli rangę Gold wyjątkowe spotkanie – Gold Camp. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że najbliższy Gold Camp odbędzie się w dniach 26-28 luty 2016 w Hotelu Magellan Spa & Business w Bronisławowie nad jeziorem Sulejowskim.

Wyjazd dla Goldów to profesionalny, 3-dniowy warsztat prowadzony przez doświadczonych szkoleniowców z zakresu autoprezentacji i przemawiania publicznego.  Podczas szkolenia nauczycie się jak zachować się na scenie,  jak radzić sobie ze stresem, jak przygotować swoje przemówienie, jak trenować pamięć, jak ćwiczyć dykcję, co zrobić gdy ... zmuszeni jesteście improwizować i wiele innych rzeczy obowiązkowych przy występach publicznych.

Poza szkoleniem uczestników czeka dużo relaksu,  zajęcia integracyjne, wyśmienite jedzenie, świetna zabawa oraz niespodzianki!  Gold Camp to jak zawsze, niezapomniany weekend, w niesamowitym miejscu, z wyjątkową grupą ludzi.

Gratulacje dla już zakwalifikowanych.  Lista jeszcze nie jest zamknięta.  Osiągnij rangę Gold do końca stycznia 2016, a Ty również otrzymasz zaproszenie na ten wyjazd.

Skorzystaj z nadarzającej się okazji bo wszelkie koszty związane z pobytem na Gold Camp pokrywa Synergy Worldwide!  Osoby zakwalifikowane będą jedynie musiały dotrzeć na miejsce we własnym zakresie.

Cieszymy się z ciągłego rozwoju Synergy w Polsce.  Do zobaczenia w Magellanie.
 
Warunki:
Dystrybutorzy chcący zakwalifikować się na Wyjazd dla Goldów muszą być aktywni i uczestniczyć w programie automatycznej wysyłki od dnia rejestracji do zakończenia terminu kwalifikacji. 

Zaproszenie na Gold Camp dotyczy 1 osoby na konto dystrybutora.

Szkolenie Gold Camp jest nagrodą jednorazową związaną z osiągnięcem rangi.  


CONVERSATION

Instagram

Follow Us