Zdobywcy Elite Honors


Ponieważ program Elite Honors nabrał już rozpędu, dzięki określonym na każdy miesiąc celom nasi dystrybutorzy budują coraz silniejszy biznes.

We wrześniu 330 dystrybutorów z całej Europy zakwalifikowało się do Elite Honors. Oznacza to, że zostało zarejestrowanych co najmniej 330 dystrybutorów a ponad 1000 konsumentów zdecydowało się na produkty Synergy. Dystrybutorzy uzyskujący kwalifikację Elite Honors odkryli, że model zarabiania Elite Honors jest dokładnie tym, czego brakowało dotąd w ich biznesie.

Gratulacje dla wszystkich, którzy odnieśli już teraz sukces poprzez Elite Honors!

Oto parę słów od naszych najnowszych laureatów kwalifikacji Elite Honors na temat ich sukcesu w tym programie:

Joanna i Wiesław Janikowscy, Polska

„Kiedy pierwszy raz usłyszeliśmy o Klubie Elite Honors zdecydowaliśmy, że chcemy podjąć się tego wyzwania i spróbujemy znaleźć się w gronie jego założycieli kwalifikując się już w sierpniu. Okazało się, że nie będzie to takie łatwe, ponieważ potrzebowaliśmy zmienić nasz dotychczasowy system skupiając się bardziej na przyciągnięciu konsumentów niż nowych partnerów biznesowych. Naszym głównym celem było zakwalifikowanie się trzy razy z rzędu i wciąż pozostaje to naszym priorytetem. Jest to nawet ważniejsze niż zdobycie kolejnej rangi na poziomie Team Manager, co będzie musiało troszeczkę poczekać.”


Helen Prosper, Wielka Brytania

„W ciągu niecałego miesiąca system Elite Honors zmienił pracę całego zespołu. Teraz wszyscy pracujemy jednakowo w oparciu o spójny system. Wiemy dokładnie czego potrzebujemy i co osiągniemy. Dziękujemy Synergy za wprowadzenie niezwykle hojnej premii Go Elite po prostu za to, że wykonujemy naszą pracę najlepiej jak potrafimy.  Elite Honors to recepta na zespołowy sukces.”


Laura Frey, Finlandia

„Osiągnięcie Elite Honors stanowi pewne wyzwanie, ale jeśli naprawdę tego pragniesz, to będzie ono celem realistycznym. Po podjęciu decyzji by zakwalifikować się do Elite Honors pracowałam ciężej niż kiedykolwiek, ale byłam pewna, że osiągnę mój cel. Wyznaczenie sobie jasnego celu zawsze jest ważne, ale jednocześnie nie czułam się pod zbyt wielką presją. Istotne jest też aby być zrelaksowanym i czerpać przyjemność z tego co się robi, bo wtedy inni mogą poczuć Twoją energię. Ciesząc się każdą okazją by podzielić się  produktami Synergy z innymi mogłam łatwiej nawiązać relację z moimi konsumentami.”Kliknij tutaj aby dowiedzieć się w jaki sposób można uzyskać kwalifikację Elite Honors.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us