Zdobywcy Elite Honors


Ponieważ program Elite Honors nabrał już rozpędu, dzięki określonym na każdy miesiąc celom nasi dystrybutorzy budują coraz silniejszy biznes.

We wrześniu 330 dystrybutorów z całej Europy zakwalifikowało się do Elite Honors. Oznacza to, że zostało zarejestrowanych co najmniej 330 dystrybutorów a ponad 1000 konsumentów zdecydowało się na produkty Synergy. Dystrybutorzy uzyskujący kwalifikację Elite Honors odkryli, że model zarabiania Elite Honors jest dokładnie tym, czego brakowało dotąd w ich biznesie.

Gratulacje dla wszystkich, którzy odnieśli już teraz sukces poprzez Elite Honors!

Oto parę słów od naszych najnowszych laureatów kwalifikacji Elite Honors na temat ich sukcesu w tym programie:

Ingibjörg Zoëga, Bronze, Islandia
„Promocja Elite Honors jest naprawdę opłacalna, może jednak wymagać zmiany podejścia do biznesu. Początkowo ludzie nie byli zainteresowani dowiadywaniem się ode mnie na temat produktów czy szansy biznesowej. Zdałam sobie sprawę, że aby odnieść sukces potrzebuję zmienić moją własną mentalność i sposób komunikacji. Doświadczyłam pozytywnych rezultatów jak tylko wprowadziłam zmiany w moich metodach. Skupiłam się na nowych konsumentach i poświęciłam uwagę temu by zachować pozytywne nastawienie. Zdałam sobie sprawę jak łatwe okazuje się to wszystko, kiedy ma się właściwe podejście! Zaczęłam rozumieć znaczenie hasła „Żyj, Ucz się, Kochaj i Zostaw po sobie Ślad.”


Salme Ala-Heikkilä i Reijo Ojanen, Team Director, Finlandia
„Jesteśmy zachwyceni tym jak model Elite Honors zmotywował cały nasz zespół. Metoda ta pozwala nowym dystrybutorom zarobić więcej na pierwszym etapie biznesu, a jednocześnie buduje szansę korzyści w perspektywie długoterminowej. Mój zespół pracował nad tym, aby pomóc poszczególnym Członkom Zespołu osiągnąć nowe rangi i zbliżyć się do ich celów prowadzących w stronę wolności finansowej.”

Claudia Ziemke-Wald i Michael Wald, Team Elite, Niemcy
„Budowa skutecznego biznesu w marketingu sieciowym wymaga długoterminowego myślenia i solidnych fundamentów. Chodzi o zbudowanie relacji na wysokim poziomie zamiast próbować budować biznes jak najszybciej. Choć promocja Elite Honors dość szybko przynosi dystrybutorom korzyści za ich pracę, znacznie ważniejsze jest nastawienie na budowanie biznesu w sposób stabilny i trwały. Nawiązując kontakt z konsumentami poszukującymi produktów takich jak te w Synergy i po prostu przedstawiając im firmę zbudowaliśmy bazę zadowolonych i lojalnych konsumentów, którzy zawsze wracają.”Kliknij tutaj aby dowiedzieć się w jaki sposób można uzyskać kwalifikację Elite Honors.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us