Czy produkty Synergy są organiczne?


Jeśli chodzi o suplementy diety zasługujesz na najwyższą jakość. Jednym z pytań najczęściej zadawanych naszemu działowi obsługi konsumenta oraz podczas zwiedzania zakładu produkcyjnego jest: „Czy produkty Synergy są organiczne?

Jak zapewne większość z Was wie, termin „organiczny” odnosi się do takiego sposobu uprawy roślin, w którym nie są stosowane syntetyczne substancje chemiczne. Ekstensywne audyty na farmach oraz badanie surowców, jakie przeprowadza nasz zespół kontroli jakości gwarantują, że wszystkie stosowane przez nas zioła i surowce spełniają standardy substancji organicznych. Ze względu na wnikliwe testy wewnętrzne nie potrzebujemy certyfikatów organiczności wydawanych przez zewnętrzne instytucje dla jakiegokolwiek z naszych gotowych produktów. Proces certyfikacji produktów organicznych służy przede wszystkim kwestiom marketingu.

W razie potrzeby nasz departament zakupów rozgląda się za składnikami posiadającymi certyfikat organiczności. Jednakże, istnieje grupa składników, które nie są kandydatami do takich certyfikatów. Rośliny zbierane jako dziko rosnące nie są uprawiane na farmach, więc nie mogą być certyfikowane jako organiczne. Pozyskujemy niektóre zioła spoza terytorium USA, a jedynie nieliczne kraje poza Stanami Zjednoczonymi posiadają jakiekolwiek standardy certyfikowania organiczności. Nawiązujemy partnerstwo jedynie z dostawcami spełniającymi nasze wysokie standardy jakości. Ekstensywne inspekcje i audyty przeprowadzane przez nasz zespół u każdego dostawcy oraz na jego produktach dają nam pewność, że nasze zioła spełniają standardy organiczności.

Kiedy nabywasz produkty Synergy WorldWide masz gwarancję, że nie pozostaje na nich nawet śladowa ilość nawozów, pestycydów ani innych rodzajów zanieczyszczeń.

Pamiętaj, jeśli niezależna organizacja posiada produkt posiadający certyfikat organiczności, nie oznacza to wcale, że produkt ten zawiera wysokiej jakości składniki. Produkty organiczne mogą w dalszym ciągu ulegać zanieczyszczeniu poprzez nieznane ich producentom źródła wody. Jedynym prawdziwym dowodem są badania, przeprowadzane przez Synergy zgodnie z najwyższym poziomem praktyk w zakresie kontroli jakości w całej branży.

Możesz być pewny, że dostarczamy najwyższej jakości produktów o najwyższym standardzie czystości.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us