Nowi Team Leaderzy: Ewa i Tomasz Nyikó


Wspaniała robota, Ewo i Tomaszu! Ta dwójka pełnych energii polskich dystrybutorów znalazła się w gronie najnowszych Team Leaderów Synergy. Jesteśmy pod wrażeniem tego, co zdążyli już osiągnąć w swej krótkiej jeszcze karierze w Synergy.

Ewa i Tomasz dołączyli do Synergy WorldWide w sierpniu 2015 i natychmiast zarejestrowali się by wziąć udział w Szczycie 2015 w Rzymie. Uczestniczyli w każdym wydarzeniu Synergy, w tym lokalnych eventach, takich jak polskie wydarzenie Mega Moc w październiku, które okazało się prawdziwym sukcesem. Przed kolejnym dużym eventem w Polsce, Kickoff 2016, duet ten ma nadzieję osiągnąć kolejny tytuł. Biorąc pod uwagę tempo w jakim rozwija się ich biznes jest to z pewnością cel do osiągnięcia.

Ewa i Tomasz są przykładami prawdziwych liderów. Ich współpracownicy uwielbiają ich za umiejętność przechodzenia przez każdą trudność z uśmiechem na twarzy oraz skupienie przede wszystkim na sukcesie ich współpracowników. Rozumieją potencjalną siłę drzemiącą w pełnym determinacji zespole, a ich celem jest uwolnienie tej siły poprzez konsekwentny mentoring. Zdają sobie też sprawę, że razem są silniejsi niż osobno, wzajemnie wykorzystując swe silne strony i talenty by odnieść sukces. Dowodem ich umiejętności by wytyczać cele i je osiągać jest najnowszy awans na nową rangę Team Leader. Był to cel, który wyznaczyli sobie jeszcze na wczesnym etapie rozwijania swego biznesu.

Oto co nam powiedzieli:

"Czasy się zmieniają, nasze myślenie musi adoptować się i ewoluować. Nasze społeczeństwo jest świadkiem niekonwencjonalnych sposobów znalezienia odpowiedzi na podstawowe pytanie ekonomiczne: Jak mam zarobić na godziwe życie? Zamiast trzymać się z pozoru bezpiecznej pracy i żyć od wypłaty od wypłaty, coraz więcej ludzi szuka nowych sposobów budowania swojej przyszłości według własnych reguł.

Jest doskonały moment, żeby zacząć działać, gdyż jedyna przeszkoda dzieląca nas wszystkich od lepszego, pełniejszego życia to te 15cm między naszymi uszami."

CONVERSATION

Instagram

Follow Us