Team Elite: Maurizio Biasci

Gratulujemy Maurizio Biasciemu, Team Elite z Synergy Włochy!

Maurizio rozpoczął swą karierę w marketing sieciowym dziewięć lat temu i z każdym kolejnym rokiem kocha tę branżę coraz bardziej. Początkowo do marketingu sieciowego zachęciła go szansa, jaką branża ta oferuje ludziom gotowym do wytrwałej pracy, oraz pełni energii ludzie, jakich przyciąga. Z czasem nauczył się doceniać to jak szybko nowi dystrybutorzy mogą otrzymać nagrodę za swoją determinację i poświęcenie.

„Zachęcam przyjaciół i dystrybutorów do ciężkiej pracy przez pierwsze dwa-trzy lata, aby potem czerpali korzyści przez kolejne dwadzieścia lat,” mówi Maurizio.

Odkąd dołączył do Synergy, dzięki solidnej pracy, determinacji by przewodzić poprzez własny przykład oraz praktykowaniu zasad duplikacji Maurizio szybko awansował na rangę Team Elite. Jest całkowicie przekonany, że każdy może osiągnąć swoje cele, jeśli mówi ze szczerego serca i żywi autentyczną pasję do produktów i wizji, jaką oferuje Synergy.

Maurizio wierzy również w silną dynamikę zespołu. Pracuje nad wzmacnianiem silnych relacji interpersonalnych w swej ekipie. Czuje się osobiście odpowiedzialny za sukces swoich dystrybutorów i robi wszystko co w jego mocy by ich wspierać.

„Kiedy dystrybutor decyduje się dołączyć do mojego zespołu,” mówi Maurizio, „można powiedzieć, że zasadniczo przyszłość jego i jego rodziny znajduje się w moich rękach. Z tego powodu czuję się osobiście odpowiedzialny za jego decyzję by dołączyć do Synergy i pracuję z nim, aby mieć pewność, że podejmuje właściwe kroki by jak najszybciej osiągnąć sukces.”

Jako nowy Team Elite, Maurizio jest absolutnie przekonany do lukratywnego planu kompensacyjnego jaki oferuje Synergy oraz wyjątkowej uczciwości jaka stoi za produktami firmy. Choć osiągnięcie tej nowej rangi samo w sobie jest zaszczytem, już zaczął pracować nad tym jak zdobyć poziom Pearl Executive. „Wierzę, że należy zawsze mieć przed oczyma swój cel i nigdy nie patrzeć za siebie. Nigdy nie rezygnuj zanim nie będziesz na szczycie.”


CONVERSATION

Instagram

Follow Us