Wyznaczono daty Akademii Team Managerów na rok 2016!

Podejmij zobowiązanie, aby wziąć udział w przyszłorocznej Akademii Team Managerów, 16-19 czerwca!


Akademia Team Managerów (TMA) 2016 odbędzie się w dniach 16-19 czerwca w Hotelu Interalpen w Tyrolu, w mieście położonym wśród austriackich Alp. Doświadczycie tam piękna austriackich scenerii, a jednocześnie będziecie mogli skorzystać ze zindywidualizowanego szkolenia dla liderów, które pomoże Wam osiągnąć najwyższy poziom w biznesie Synergy.
                                                                                   
Aby zakwalifikować się do udziału w Akademii Team Managerów musisz:

1. Awansować po raz pierwszy do rangi Team Manager w okresie między czerwcem 2015 a majem 2016 – LUB 

2. Jako sponsor utrzymać rangę Team Manager przynajmniej jednokrotnie w okresie między czerwcem 2015 a majem 2016 i osobiście zasponsorować osobę, która sama zakwalifikowała się na ATM – LUB 

3. Awansować wyżej niż wynosiła Twoja poprzednia najwyższa ranga, jeśli uczestniczyłeś już w ATM 2015.

Akademia Team Managerów zacznie się od wyśmienitej kolacji powitalnej. Następnego dnia dystrybutorzy wezmą udział w niezwykłych, inspirujących szkoleniach prowadzonych przez liderów Synergy i gości z działu korporacyjnego firmy. Ponadto, uczestnicy Akademii będą uczestniczyć w ćwiczeniach w zakresu budowania zespołu, dających im okazję do sprawdzenia swoich zdolności przywódczych i stanowiących jednocześnie doskonałe forum do odzyskania kontaktu ze starymi przyjaciółmi oraz poznania nowych. Pożegnamy się uroczystą kolacją stanowiącą zwieńczenie tego bezcennego weekendu.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć filmik streszczający TMA 2015.

Mamy nadzieję, że w przyszłorocznej Akademii Team Managerów wezmą udział dziesiątki nowych dystrybutorów, sprawiając, że będzie to największa taka akademia w dotychczasowej historii.


Do zobaczenia na tym niezapomnianym weekendzie!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us