Zdobywcy Elite Honors


Ponieważ program Elite Honors nabrał już rozpędu, dzięki określonym na każdy miesiąc celom nasi dystrybutorzy budują coraz silniejszy biznes.

We wrześniu 330 dystrybutorów z całej Europy zakwalifikowało się do Elite Honors. Oznacza to, że zostało zarejestrowanych co najmniej 330 dystrybutorów a ponad 1000 konsumentów zdecydowało się na produkty Synergy. Dystrybutorzy uzyskujący kwalifikację Elite Honors odkryli, że model zarabiania Elite Honors jest dokładnie tym, czego brakowało dotąd w ich biznesie.

Gratulacje dla wszystkich, którzy odnieśli już teraz sukces poprzez Elite Honors!

Oto parę słów od naszych najnowszych laureatów kwalifikacji Elite Honors na temat ich sukcesu w tym programie:

Bostjan Pilej i Irena Kladivar, Team Director, Słowenia

„Klub Elite Honors został wprowadzony w doskonale wybranym momencie. Ten system to odpowiednio opracowany sposób, który gwarantuje długoterminowy sukces zarówno Twojemu zespołowi, jak też biznesowi, stawiając nacisk na zadowolenie konsumentów oraz wspieranie zespołu. Nie jest przecież ważne, aby pozyskać konsumenta, ale by go utrzymać. System Elite Honors pomaga wykształcić w sobie umiejętności by nie tylko budować rzeczywistą relację z konsumentami, ale także by rozwijać swój biznes. Daje Ci narzędzia, których potrzebujesz, aby dostarczyć swym konsumentom prawdziwych narzędzi w zakresie zdrowia i witalności, a jednocześnie by rozbudowywać swój biznes. Zakwalifikowanie się do Elite Honors wzmocni i udoskonali te umiejętności, które odgrywają kluczową rolę w długoterminowym osiągnięciu sukcesu.”

Susanne i Andreas Willhöft, Team Leaders, Niemcy

„Zakwalifikowanie się do Elite Honors stało się dla naszego zespołu wielką zachętą by wzmocnić więzi między jego członkami, dzięki czemu pracowaliśmy spójnie by ten cel zrealizować. Razem promujemy nasz biznes poprzez media społeczne, telekonferencje, follow-up oraz spotkania, na których rozprowadzamy ulotki. Organizujemy też spotkania nieformalne. Poprzez ten proces staliśmy się mocniejsi i lepiej zgrani jako zespół. Wzmocniło to również nasz indywidualny biznes. Nowi członkowie zespołu uczą się jak budować solidny fundament dla przyszłego sukcesu, podczas gdy ci bardziej doświadczeni rozbudowują swój biznes w zrównoważony, stabilny sposób.”

Hans Svärd, Team Manager, Szwecja

„Podążanie drogą Elite Honors pomogło mi stać się lepszym liderem dla mojego zespołu. Posiadając jasno wytyczone cele dla przyszłej pracy miałem możliwość pomagać mojemu zespołowi pracować z większą koncentracją. Zakwalifikowanie się do Elite Honors jest wielką motywacją i wspaniałym celem do osiągnięcia niezależnie od tego jak długo jesteś już w firmie. System Elite Honors pomógł mi znacząco przyspieszyć rozwój mojego biznesu, dzięki czemu mogę przewodzić poprzez własny przykład, a jednocześnie pomagać mojemu zespołowi budować ich indywidualne biznesy.”

Kliknij tutaj aby dowiedzieć się w jaki sposób można uzyskać kwalifikację Elite Honors.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us