Zdobywcy Elite HonorsPonieważ program Elite Honors nabrał już rozpędu, dzięki określonym na każdy miesiąc celom nasi dystrybutorzy budują coraz silniejszy biznes.


We wrześniu 330 dystrybutorów z całej Europy zakwalifikowało się do Elite Honors. Oznacza to, że zostało zarejestrowanych co najmniej 330 dystrybutorów a ponad 1000 konsumentów zdecydowało się na produkty Synergy. Dystrybutorzy uzyskujący kwalifikację Elite Honors odkryli, że model zarabiania Elite Honors jest dokładnie tym, czego brakowało dotąd w ich biznesie.

Gratulacje dla wszystkich, którzy odnieśli już teraz sukces poprzez Elite Honors!

Oto parę słów od naszych najnowszych laureatów kwalifikacji Elite Honors na temat ich sukcesu w tym programie:

Halldor Kolbeins, Islandia
"Jestem zachwycony motywacją, jaką wzbudził w moim zespole program Elite Honors. Uwielbiam tłumaczyć jak działa ten system nowym dystrybutorom i pokazywać jak może on pomóc im zbudować długoterminowy, dochodowy biznes. Wspaniałe jest również to, że także w perspektywie krótkoterminowej otrzymujemy premie finansowe jako nagrody za budowanie naszego biznesu oraz współpracę w zespole, która gwarantuje,  że wszyscy osiągniemy sukces. Mój zespół kocha system Elite Honors!"

Harm-Aike Hollmann, Niemcy
"Elite Honors to niezwykle istotne narzędzie upraszczające proces budowy fundamentu pod solidny biznes i sprzyjające osiągnięciu sukcesu w długim terminie. Dostarcza również zachęty dla nowych dystrybutorów, aby szybko budowali swój biznes oraz dla doświadczonych członków zespołu, by wciąż rozszerzali swoją bazę konsumencką. Dzięki pozytywnym rezultatom, jakich doświadczają nasi konsumenci w wyniku stosowania produktów odpowiadających ich potrzebom budujemy silne relacje i wzmacniamy zaufanie między konsumentem a dystrybutorem."

Tina Fleming, Irlandia
"Za pośrednictwem Elite Honors, Synergy wynagradza nas za większe skupienie się na bazie konsumenckiej, dzięki czemu nasi konsumenci mogą odzyskać kontrolę nad swoim zdrowiem i kondycją fizyczną, ciesząc się jednocześnie wsparciem dystrybutora/sponsora, który będzie służył im radę w tej podróży. Jako specjalista, od ponad 20 lat,  w dziedzinie medycyny holistycznej, czuję się szczególnie zachęcona tym pozbawionym presji nastawieniem. Naprawdę otaczamy ludzi holistyczną, całościową opieką skupiając się na tym co jest najlepsze dla nich zamiast skupiać się jedynie na samych sobie i naszej potrzebie rozwijania biznesu. System Elite Honors określa konkretny cel i motywuje mnie by odnieść jeszcze większy sukces. Osobiście pragnę wprowadzić dobrą zmianę w życie każdego kolejnego konsumenta, aby w ten sposób naprawdę zostawić po sobie ślad.”

Kliknij tutaj aby dowiedzieć się w jaki sposób można uzyskać kwalifikację Elite Honors.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us