Zdobywcy Elite Honors


Ponieważ program Elite Honors nabrał już rozpędu, dzięki określonym na każdy miesiąc celom nasi dystrybutorzy budują coraz silniejszy biznes.

We wrześniu 330 dystrybutorów z całej Europy zakwalifikowało się do Elite Honors. Oznacza to, że zostało zarejestrowanych co najmniej 330 dystrybutorów a ponad 1000 konsumentów zdecydowało się na produkty Synergy. Dystrybutorzy uzyskujący kwalifikację Elite Honors odkryli, że model zarabiania Elite Honors jest dokładnie tym, czego brakowało dotąd w ich biznesie.

Gratulacje dla wszystkich, którzy odnieśli już teraz sukces poprzez Elite Honors!

Oto parę słów od naszych najnowszych laureatów kwalifikacji Elite Honors na temat ich sukcesu w tym programie:

Kim Bradley, Wielka Brytania
„Twoja osobista kwalifikacja do Elite Honors stanowić będzie długoterminową pomoc dla każdego w Twoim zespole, ponieważ przewodzenie przez własny przykład jest kluczowym warunkiem sukcesu w biznesie. Pokazywanie drogi – nie tylko przez miesiąc, ale przez wiele miesięcy w roku – podniesie Twój poziom wiary w siebie, zaś wiara ta będzie duplikowana przez ludzi, którzy idą Twoim śladem. Wynikiem Twojej działalności stanie się większy entuzjazm, momentum i bezpieczeństwo finansowe dla wszystkich. Odczuwam niezwykłą ekscytację w związku z moją przyszłością w Synergy i mocno czuję, że właśnie ten rok okaże się historyczny dla wszystkich, którzy poważnie potraktują Elite Honors.”


Sari Pulkka, Finlandia
Natychmiast po powrocie ze Szczytu w Rzymie mogłam zauważyć sukcesy jakie odnosili już inni dzięki programowi Elite Honors i to zainspirowało mnie do kwalifikacji. Chciałam prowadzić mój zespół przez przykład, ale miło jest też być docenianym za swoją pracę, co w każdym miesiącu daje mi motywację. Premia Go Elite to korzyść dodatkowa dla osób, które już teraz stosują w praktyce strategie budowania solidnego biznesu. Choć wspaniale jest mieć w głowie cel, dzielenie się swoim doświadczeniem Synergy powinno też być przyjemnością! To cudowne, że mogę opowiadać innym o moich pozytywnych doświadczeniach z produktem i pomóc im wybrać te produkty, które przyniosą im największe korzyści. Twoja energia i postawa są zaraźliwe, więc zachowaj swobodę, dobrze się baw i zanim się obejrzysz zakwalifikujesz się do Elite Honors!”

Marlis Hoffmann, Niemcy
„Program Elite Honors stanowi doskonałe rozwinięcie naszej struktury biznesowej, ponieważ wspiera nas w misji wysłuchiwania naszych konsumentów oraz współpracy z nimi by szukać rozwiązania ich problemów. Osobista koncentracja na różnych potrzebach każdego konsumenta sprzyja zaufaniu i lojalności z jego strony. Zadowoleni konsumenci dzielą się swymi pozytywnymi doświadczeniami z innymi pozwalając naszej sieci rozwijać się w stabilny sposób. Klub Elite Honors promuje współpracę zespołową oraz indywidualne wsparcie dla każdego nowego dystrybutora, co pomaga również nowym dystrybutorom szybko dostrzec korzyści poprzez sprzedaż produktów i wzrost biznesu.”


Kliknij tutaj aby dowiedzieć się w jaki sposób można uzyskać kwalifikację Elite Honors.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us