ZIMA Z GWIAZDAMI SYNERGY

Gotowi na Zimę z Gwiazdami?  Przypominamy, że pozostał już czas tylko do końca listopada aby zakwalifkować się na to szczególne spotkanie integracyjno-szkoleniowe Synergy.

W dniach 11-13 grudnia 2015 roku zapraszamy zakwalifikowanych dystrybutorów Synergy do ośrodka Centrum Molo w Smardzewicach www.centrummolo.pl koło Tomaszowa Mazowieckiego.  Ideą spotkania jest wspólna zabawa oraz integracja połączona ze szkoleniem, które ma na celu uczyć i pomagać stawiać dalsze kroki na ścieżce rozwoju z Synergy.  Na wydarzeniu tym poznasz ludzi związanych z firmą, którzy na codzień jak Ty dzielą się produktami i szansą Synergy z innymi.

Jak się zakwalifikować? 

Zostań Gwiazdą LUB awansuj w randze w okresie maj - listopad 2015r.

Zasady rejestracji

Opłata rejestracyjna na Zimę z Gwiazdami dla osób zakwalifikowanych, które dokonają przelew do dnia 27 listopada 2015r. wynosi 150zł.  Pozostałą część dofinansowuje Synergy.  W cenie 2 noclegi w pokojach 2-3 osobowych, pełne wyżywienie, ognisko, integracja oraz warsztat szkoleniowy prowadzony przez czołowych liderów Synergy.

Uwaga!  Po tym terminie wpłaty nie będą przyjmowane, chyba że jesteś osobą, która osiągnie kwalifikacje w listopadzie.  Dla dystrybutorów awansujących w listopadzie termin płatności wydłużony jest do 4 grudnia 2015.

Wpłatę rejestracyjną na spotkanie dokonujemy PRZELEWEM, bezpośrednio na konto obiektu Centrum Molo w ING Bank Śląski S.A. Oddział w Łodzi, nr rachunku 87 1050 1461 1000 0090 3013 8573.  Płatność musi być dokonana przed 27.11.2015. Późniejsze przelewy nie będą przyjmowane, chyba, że będziesz zakwalifikowanym w miesiącu listopadzie.  Tytuł przelewu: Synergy „imię i nazwisko uczestnika oraz nr telefonu”.  Jeśli chcesz otrzymać fakturę w tytule przelewu podaj również dane do faktury.

Dodatkowo wszystkich zakwalifikowanych prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta Synergy w celu potwierdzenia uczestnictwa i dobrania się w pary bądź grupy 3 osobowe najpóźniej do dnia 4.12.2015 roku.

Czeka nas niezwykłe spotkanie na którym zaplanujemy wspólną przyszłość z Synergy.  Nie może cię na nim zabraknąć.

Do zobaczenia!

Warunki kwalifikacji:

Dystrybutorzy chcący zakwalifikować się na Wyjazd dla Gwiazd muszą być aktywni i uczestniczyć w programie automatycznej wysyłki od dnia rejestracji do zakończenia terminu kwalifikacji. 

Zaproszenie na Zimę z Gwiazdami dotyczy 1 osoby na konto dystrybutora.  Dopuszczalne jest zaproszenie współmałżonka (opłata za współmałżonka na Zimę z Gwiazdami 2015 wynosi 300zł).  

CONVERSATION

Instagram

Follow Us