III edycja polskiego newslettera w drodze do Ciebie!


Założę się, że Twoja kolejna paczka z produktami Synergy WorldWide ucieszy Cię jeszcze bardziej!  Dyrektor Generalny na Polskę i Czechy, Radosław Baszyński wraz z zespołem marketingowym Synergy, postarali się dla swoich dystrybutorów o PREZENT, stanowiący uwieńczenie wspaniałego roku 2015 w biznesie Synergy. Dlatego czym prędzej rozpakuj swoją przesyłkę, by odnaleźć w niej trzecie wydanie polskiego newslettera „Wiadomości Synergy”!

W najnowszym wydaniu podsumujemy 2015 rok, w szczególności ekscytujące wydarzenia oraz spektakularne awanse, dzięki którym Synergy w Polsce wzniosło się na wyższy poziom i zaznaczyło swoją obecność na europejskiej mapie SynergyWorldwide.  Przeczytasz także o rewelacyjnym produkcie Body Prime, który od nowego roku wzbogaci linię naszych wyjątkowych produktów.  Poza tym, przypomnimy Wam o aktualnych promocjach  i nadchodzących eventach, które już dziś powinniście wpisać tłustym drukiem do kalendarza.

Ten drukowany newsletter to bogate źródło bieżących wiadomości dotyczących Synergy Polska. Bądź zawsze świetnie poinformowany! Odbierz najbliższą przesyłkę wraz z dwoma egzemplarzami „Wiadomości Synergy”, zachowaj jeden dla siebie, a drugi przekaż osobie zainteresowanej współpracą z Tobą. Wykorzystaj nasz prezent jako kolejne narzędzie do budowania swojego biznesu!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us