Listopad Zakwalifikowani do Klubu Elite Honors

czwartek, grudnia 10, 2015 ,



Program Elite Honors upraszcza sposób, w jaki poszczególne organizacje mogą budować biznes z Synergy WordWide, a jednocześnie maksymalizuje potencjał uzyskiwania dochodu przez każdego dystrybutora. Dystrybutorzy działający zgodnie z programem otrzymują dodatkowe nagrody, które udostępnione zostały za to, że kontynuują to, co robili do tej pory – budują swój biznes Synergy.

Zakwalifikowani w 4 miesiącach

Austria

Hakan Cetin
Robert Suppan
Ana Vajda-Friess
Helmut Jelinek

Finland 

Eric & Kati Gammals
Ajasta Parkkola
Kristiina Laihi
Hersal Oy
Arja Tolvanen
Pirjo Martinez

Germany


Manfred Meyer
Claudia Und Michael Ziemke-Wald
Susanne Kupske
Jan Kupske & Christa Schulz
Christine & Hansy Herrmann

Italy

Giuseppe Lucio
Raimondo  Barone

Norway

Martin Østvang
Reidun Lydersen Dalheim
Stein Magne Osmoen Ingrid Haugan
Glenn Skamsar


Slovenia

Team EBALI

Spain

Cristina Cabanero & Luis Quesada

Sweden

Hans Svärd
Heidi Byrkjeland

United Kingdom

Steven J. Innes

Zakwalifikowani w 3 miesiącach


Zakwalifikuj się do Elite Honors przez 3 miesiące (niekoniecznie kolejne) by otrzymać platynową kartę Elite Honors, umożliwiającą Ci dostęp do wczesnej rejestracji na wydarzenia, preferencyjnych miejsc siedzących, obsługi w sklepie dla  VIPów oraz uznanie w eMagazynie Legacy.

Austria

Gerhard Moenig
Elfriede Tappauf
Karl Tappauf
Sandra Huebsch
Markus Klampfl
Anna Auernig
Sabine Feitl
Johann Schuetzenhoefer
Heidi Kelbic
Eduard Bobovnik
Markus Schrammel
Maria Proskovits
Alois  Proskovits
Stanko Boros
Angelika Albrechtowitz
Manfred Kelbic
Gerald Krampl
Melissa Kelbic
Corinna Froewein
Mag Augustine Schlack
Melanie Ehmann
Thomas Eibisberger


Finland

Santoia Oy

Päivi Ja Kimmo Kangas
Kylde Oy
Jarmo Saarikko
Johanna Ja Pekka Jauhiainen
Seija Juntunen
 Harju Paula Tmi
Helena Hemming
Elina Ja Sakari Laukkanen
Marja-Leena Ja Teppo Rasi
Mari-Louise Strandberg
Laura Ja Juha Frey
Kristiina & Kalevi Niskanen
Anssi Juutilainen Ja Hannamari Koivuniemi


Germany

Carina Meyer

Marlis Hoffmann
Dagmar Und Wolfgang Lampe
Daniel & Barbara Krawcewicz
Evelyn Barckhan
Irene Prignitz
Karin Petersen


Iceland

Ingibjörg Zoëga 


Ireland

Keith Robinson
Mandy Blaney & Daniel Gallagher
Mohneesh Jindal
Christina Grant
Niamh O'Brien
Dr. Anthony Oketah
Chinedu Leonard Mgbams
Timi & Jolanta Martins


Italy


Gianluca Daneri

Netherlands


Norway


Tor Gunnar Standahl
Oliver Staudenmann
Frode Berentzen
Anne Eggen
Bjoerg Skjellebekk
Ann-Kathrine Nyborg
Roar Westby
Axel Forsen Andersen
Oddbjoerg Stoelsbotten
Turid Jacobsen
Deniz Strengehagen Gungør
Knut-Einar Søberg
Per Staudenmann
Ester Olsen
Gunlaug Olsen
Andre Jenssen
Janne Rørvik
Bjørn Øverbye
Olav Hindseth
Jørn Kåre Nyborg
Jan Erik Kataja Eriksen
Hilde Bekken
Maria Staudenmann
Veronica Jagedal
Marilu Carreira
Helseriket Spa Og Velvære Jagedal
Ann-Elise Vang


Slovenia


Nada Strovs
"Satiaa" Tina Rozic S.P.
Slavica Pecnik
Dragica Likar
Rozana Presern
Uros Zajc
Petra Likar


Spain


Mads Østvang
Maria Koro Martin Vaquero
Juan Moreno Ruiz
Oscar Martinez Cuadros

Sweden


Tomine Ab 
Pernilla Örnéus
Jennifer Örnéus
Lena Ljungdahl
Siv-Britt Häggqvist
Anne Pounu
Fredrik Beckius
Ann-Christine Lundqvist
Torbjörn Dahlström

United Kingdom

Kim Bradley
Ray Smith
Paul And Kate Flint
Lynne And Martin Davies
Adrian Gregory

Zakwalifikowani w 2 miesiącach

Austria

Werner Gaisch
Ludwig Kalina
Alexander Michael
Rosalinde Kristen
Angelika Krampl
Erna Kurzweil
Anneliese Kuhn
Gerhard Scherz
Bernhard Froewein
Christian Petritsch
Petra Johanna Oberlojer
Lisa Gschiel
Renate Zagorsek
Erika Froewein

Finland

Tiina Ja Kari Lindh
Minttu Riiali
Pirkko Järvi-Mettomäki
Outi Friman
Sirpa Nilosaari
Sari Pulkka
Juhani Ja Kaisa Pulkka
Pirjo Kankaanpää
Marja-Leena Myllykoski
Aila Ja Seppo Riihimaa
Kari Mattila
Nora Seppänen & Pasi Haikonen

Germany

Manuela Schade
Susanne U. Andreas Wilhoeft Wilhoeft Gbr
Sandra Kürbis- Edzards

Iceland

 Guðmundur Agnarsson & Gyða Ölvisdóttir

Ireland

Padraig Herlihy
Jerry And Anita Lynam
Tina Fleming
Pauline Blake
Marcus Prouse
Sally Abagha
Maximus Iwuaba
Afisatu Igbadumeh

Italy

Marco Burla

Norway

Tormod Birkedal
Anne Katrine Skilbreid
Jørn Strøm
Erlend Eggen Persgaard
Frans Post
Odd Warhuus
Tor Mentzoni
Morten Svanholm
Eli Liland
Jenny Hågensen
Anita Losen
Marita Isachsen
Stine Hagen
Thine Isdahl
Gunnfrid Vågsbø
Olliver Kristiansen
Ranveig Bredal
Hanne Thrane
Freddy Sandmo
Brit Nordskog
Avancia Sport Center
Steffen Bakkland


Poland

Sylwia Krupa
Janusz Spitalniak
Jacek Cieślik

Slovenia

Andreja Gnidovec
Tatjana Mrvos
Mirka Sedmak
Nada Balantic
Dejan Radovanovič
Gordana Matić
Tatjana Rožič S.P


Spain

Alirio Jesus Segovia Silva
Alejandro Baquero Celigueta

Sweden

Bjoernes Faerg Och Maaleri Ab
Bengt Abrahamsson
Loove Pettersson
Ulla Albinsson Stenman
Ann.Margit Svonni
Pierre Engvall


United Kingdom

Ian Smith
Radka Weeden
Samantha Holman
Gary & Karen Davy
Julia Riewald
Michael Barr
Lynn Batham

Zakwalifikowani w miesiącu listopadzie

Zakwalifikuj się do Elite Honors raz by otrzymać odznakę Elite Honors oraz uznanie online.

Austria

Alois Spicak
Ing.Walter Tarmann
Maria Schabler
Roman Tanzler
Claudia Manfredi
Tanya Krampl
Arnold Leitner
Monika Seifried
Stefanie Kamper
Annemarie Erlach
Sabine Lobmaier
Thomas Brunner
Maja Strobl
Anna Zechner
Peter Goetschl
Charlotte Gotschier
H. C. Ocho Rossmann
Sonja Simbuerger
Dieter Dachauer
Gottfried Lobmaier
Manuela Mathauser
Johann Palli
Hans Wechselberger
Romana Maier
Maria Schlack


Finland

Lea Moisander
 Maarit Rönkkö Tmi
Merja Saalasti
Juhani Vähäsalo
Anne Bäck
Roger Östman
Zahra Pishehgar
Pentti Hirvonen
Eeva Ja Ilkka Honkonen
Sirpa Kokkala-Laakso
Piia Hämäläinen
Satu Vesterinen
Gunilla Snickars
Tuija Ja Jari Siekkinen
Leila Ja Jorma Piilonen
Anneli Båskman
Kaija Myllymäki
Sami Hörkkö
Elina Enlund

Germany

Patrick Hermann
Philipp Von Kameke
Rainer Spangenberg Gbr
Michael Wachsmuth

Iceland

Kristín Rögnvaldsdóttir

Ireland

James Booth
Kuba Chrzanowski
Donna Mclaughlin
Ndidi Opute
Jonathan Daunt
Toby & Bronwyn Akuazoku
Kooganarden & Brinda Ramen

Italy

Maria Loreta Manente
Maria Zito
Roberto Nicolini
Roberto Murru
Antonio Galatro


Norway

Ingunn Tommervik
Jens Tamlagsroenning
Svanhild Snipstad
Ivar Bjørnerud
Grete Og Jan Åge Strangstad
Renate Williamsen
Morten Falstad
Leizel Flatland
Vegard Paulsen
Åshild Irene Karlsen
Øystein Solum
Marlen Nyborg
Edel Rasmussen
Svein Olav  Lien
Siri  Hallaren
Ragnar Stene
Wenche Langseth
Linda  Bekkevold Hauge
Elly Marie Johnsen
Trude Gulliksen
Grete Mikkelsen
Silje Berntsen Vik
Knut Ludvigsen
Knutsen & Brattekås Autoimport Brattekås
Gorm Danielsen
Geir Saltrø
Hildegunn Eide
Arnfinn Forsberg
Randulf Marvik
Ingrid Hanevold
Inger Aas
Alfred Olsen
Lene Solbakken
Kine Solbakken

Slovenia

Dusan Gnidovec
Marija Pilej
Goran Or Mojca Klobucar
Marjan Presern
Ales Strovs
Asenata Brdar
Damjan Presern
Matjaž Brinovec
Martina Kodrun
Vlado Gobec
Sanja Lukić
Valerija Vaupotič S.P


Spain

Carlos  Valls Serrano
Liv Hagen
Maria Jesus Garcia Casimiro
Chafika Bouchrit Bilal
Sebastian  Garcia Izquierdo
Maria Asuncion  Rocamora Martin
Ana Cristina Martinez Sanchis
Joan Volta Tapia
Nuria Recio De Lera


Sweden

Anna-Lena  Ludwig
Sanavivo Ab
Thomas Nilson
Karin Eriksson
Mari Jansson
Malin Höglund
Ali Fadhil
Mattias Jansson


United Kingdom

Mei-Mei Lillywhite
Joanna  Williams
Tamara Mckenzie
Claire Donald
Martin Auckland
Anthony Stott
Helen & Phil Fetzer
Brian Woodcock
Graham Kinghorn

By dowiedzieć się więcej o Elite Honors kliknij tutaj.

Gratulujemy każdemu, kto już do tej pory zdołał osiągnąć Elite Honors. Jesteśmy pod wrażeniem Twojej etyki pracy i poziomu przekonania, a także dziękujemy Ci za przykład, jakim jesteś dla wszystkich pracujących nad budową swego biznesu Synergy.

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.