SPRAW BY ŚWIĘTA PRZYNIOSŁY KORZYŚĆ TWOJEMU BIZNESOWI


Święta już za pasem, a to oznacza przyjęcia, podarunki i bezcenny czas z tymi, których kochamy. Nie pozwól jednak by Twój biznes Synergy zwolnił obroty. Przeciwnie – możesz wykorzystać te radosne spotkania by zwrócić więcej uwagi na firmę, którą reprezentujesz wzmacniając jednocześnie więzi z innymi ludźmi. Oto kilka kreatywnych sposobów na marketing Twojego biznesu Synergy, kiedy będziesz dziękował swoim lojalnym konsumentom.

Wysyłaj kartki świąteczne

Ludzie uwielbiają wiedzieć, że myślisz o nich w tym świątecznym okresie. Przypomnij o sobie obecnym konsumentom a także potencjalnym konsumentom i dystrybutorom wysyłając im niebanalne kartki świąteczne. Jest to wspaniały sposób, by pokazać konsumentom, że cenisz ich biznes i by nawiązać relacje z nowymi partnerami. Pamiętaj, aby na kartce napisać szczere, dobre życzenia, indywidualnie dobrane dla każdego adresata.

Rozdawaj próbki produktów Synergy

Oprócz wysyłania kartek świątecznych możesz także rozważyć wysłanie próbek produktów Synergy. Jest to wspaniały sposób by przedstawić konsumentom nowe produkty, których być może dotąd nie próbowali. Możesz także zostawiać próbki w świątecznych skarpetach na prezenty. Bądź kreatywny i spakuj kilka próbek razem aby wręczyć je ze świątecznymi pozdrowieniami lub wsunąć pod choinkę w niedużej świątecznej torebce.

Zorganizuj spotkanie Synergy w świątecznym stylu

Wprowadź swój zespół w świąteczny nastrój! Zorganizuj spotkanie świąteczne, aby Twoi dystrybutorzy i konsumenci poczuli świąteczną atmosferę. Rozdaj nagrody w postaci produktów Synergy osobom, które zaproszą najwięcej osób na to spotkanie. A żeby przedstawić produkty Synergy w bardziej świątecznej wersji poczęstuj gości smakowitymi przepisami na bazie koktajlu SLMsmart.

Złóż datek na cele charytatywne

Aby uhonorować ten czas obdarowywania zachęć członków swojego zespołu by zapisali się na bieg charytatywny lub wzięli udział w zbiórce prezentów dla potrzebujących. Współdziałając możecie nie tylko cieszyć się więzią jaką wspólnie budowaliście przez cały rok, ale też dać przykład tego co znaczy zasada „zostawić po sobie ślad” poprzez składane przez Was podarunki lub działalność dobroczynną. Osoby, które otrzymają od Was pomoc będą Wam za to niezwykle wdzięczne, a jednocześnie kolejni ludzie będą mogli odkryć Synergy i wartości jakie reprezentujemy.

Daj swoim konsumentom coś ekstra

W tym świątecznym okresie daj innym coś więcej. Zamów dodatkowe gadżety marketingowe z marką Synergy by dołączyć je jako dodatkowy prezent dla swoich konsumentów - wyraz wdzięczności za ich biznes. Wybierz spośród całego wachlarza produktów takich jak bransoletki, długopisy, pendrive’y, szejkery itp. Zapoznaj się z pełną ofertą materiałów marketingowych klikając tutaj.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us