SYNERGIA MOCY - KICK OFF 2016, Warszawa 23 stycznia 2016


Ostatnie miesiące 2015 roku to rekordowe miesiące Synergy w Polsce.  Jak to wykorzystać aby 2016 był  rokiem MOMENTUM?  Rokiem sukcesów i awansów?

Sekretem branży marketingu sieciowego jest zasada budowania biznesu od wydarzenia do wydarzenia.  Przed nami kolejne, niezwykłe spotkanie, na które przyjadą wyjątkowi goście, będzie wprowadzenie na rynek Polski i całej Europy nowego produktu.  Najlepsza wskazówka ją możemy Tobie teraz przekazać to – weź udział w nadchodzącym wydarzeniu.  Daj zobaczyć SYNERGY innym.  Zabierz ze sobą maksymalną liczbę gości.  To będzie jeden dzień (sobota) podczas którego twoi goście zobaczą czym napradę jest projekt i społeczność ludzi Synergy.  Dowiedzą się tego od najlepszych.  Pozwól najlepszym wykonać prezentację firmy za Ciebie.  Skorzystaj z tej okazji.

Synergia Mocy – Kick Off 2016 odbędzie się w dniu 23 stycznia 2016 w nowoczesnym centrum hotelowo konferencyjnym Sound Garden przy ul. Żwirki i Wigury 18 w Warszawie.

GOŚCIE SPECJALNI:

HAKAN CETIN, Diamond Executive

Mieszka w Austrii, posiada dom w Hiszpanii, z powodzeniem buduje swój biznes w całej Europie, będąc mentorem dla wielu ludzi w branży. „Pieniądze to nie wszystko, wartości i zasady powinny zajmować w życiu człowieka priorytetowe miejsce.” – przekonuje Hakan.

DAVID JOHNSTON, Emerald Executive

David to biznesmen.  Pochodzi ze Stanów Zjednoczonych i jest jedną z pierwszych osób, które zauważyły potencjał Synergy i dołączyły do firmy.  Wielokrotnie podkreśla fakt, że minimalna inwestycja w Synergy, może być zamieniona w wysokie dochody na życie. „Nie ma żadnych ograniczeń w tym biznesie. To może być szansa zmieniająca życie. Z Synergy możesz zajść tak daleko, jak chcesz.” – mówi David.

Dr CHRISTOPHE SIVANZIRE
– chirurg, proktolog

Dr Christophe Sivanzire - jest specjalistą w dziedzinie chirurgi wisceralnej oraz proktologii. Członek wielu towarzystw medycznych w tym DGAV Deutsche Gesellschaft für Allgemein- und Viszeralchirurgie, SAGES Society of American Gastrointestinal and Endoskopic Surgery, DGVS Deutsche Gesellschaft für Verdauungs- und Softwechselkrankheit, CACP Chirurgische Arbeitsgemeinschaft für Colo-Proktologen, DGEBV Deutschen Gesellschaft für Endoskopie und Bildgebende Verfahren e.V. Jako ekspert w swojej dziedzinie wyjaśni nam mechanizmy działania układu trawiennego, przedstawi nam najnowszy produkt firmy Synergy BODY PRIME oraz opowie o jego roli w naszym organiźmie.

Kliknij tutaj, aby się zarejestrować.  Zrób to do końca grudnia, a otrzymasz zniżkę.

SZCZEGÓŁY:

Data: 23 stycznia 2016

Miejsce: SoundGarden Hotel
ul. Żwirki i Wigury 18, Warszawa
www.soundgardenhotel.pl

Bilety: Przedsprzedaż —  85zł - tylko 31 grudnia.
Cena regularna — 100zł – 1 stycznia do 19 stycznia 2016)
W cenę biletu wliczony jest obiad oraz parking na terenie hotelu

Do zobaczenia w styczniu na SYNERGII MOCY - KICK OFF 2016! Zobacz jak bawiliśmy się na Kick Off 2015!CONVERSATION

Instagram

Follow Us