Wiadomość od Dyrektora Generalnego: W oczekiwaniu na rok 2016


Grudzień to pod wieloma względami jeden z najlepszych miesięcy w roku. Jest to czas, który spędzamy z najbliższymi, kiedy wspominamy mijający rok i z nadzieją oczekujemy na kolejny. I choć już nie mogę się doczekać dobrodziejstw jakie przyniesie rok 2016, chciałbym poświęcić chwilę by przypomnieć kilka wspaniałych sukcesów,  jakie odnieśliśmy w kończącym się roku 2015.

Jestem dumny z naszych dystrybutorów w Polsce i Republice Czeskiej, którzy wykazali się szczególną determinacją i duchem pracy zespołowej. Maksymalnie wykorzystując dostępne promocje, uczestnicząc w szkoleniach i zapełniając sale podczas wydarzeń sprawiliście, że ten rok okazał się dla nas niezwykle korzystny. Chciałbym wyrazić podziękowanie każdemu, kto wziął udział w Szczycie 2015 w Rzymie. Był to wspaniały czas, kiedy mogliśmy ożywić momentum, które dodało nam skrzydeł w pełnej sukcesów drugiej połowie roku 2015. Potwierdziły to nasze rekordowe wyniki sprzedaży w ostatnich dwóch miesiącach zarówno w Polsce jak i w Czechach. A przecież w roku 2016 jesteśmy gotowi sięgnąć po jeszcze więcej!

Z radością mogę zapowiedzieć obszerną listę wydarzeń, które w roku 2016 dadzą Wam inspirację by przenieść swój biznes na jeszcze wyższy poziom, począwszy od wydarzeń Kickoff w Polsce i Czechach. W Warszawie, 23 stycznia, zapraszamy Was na spotkanie z naszymi specjalnymi gośćmi – Emerald Executive Davidem Johnstonem oraz Diamond Executive Hakanem Cetinem. David Johnston będzie także gościem w Czechach na naszym wydarzeniu w Brnie 30 stycznia. Pamiętajcie zatem, aby zaglądać na naszego bloga i sprawdzać kalendarz, aby na bieżąco dowiadywać się o nadchodzących wydarzeniach  i śledzić aktualne informacje z życia firmy.

Ci z Was, którzy uczestniczyli w Szczycie 2015 mieli okazję z wyprzedzeniem zapoznać się z najnowszym elementem uzupełniającym naszą linię zaufanych produktów: Body Prime. Ten rewolucyjny produkt ma za zadanie przygotować Twój organizm do szybkiego i skutecznego wdrożenia nowego programu zdrowotnego. Dzięki temu skuteczność świetnych i sprawdzonych produktów Synergy będzie jeszcze wyższa! Body Prime zostanie oficjalnie wprowadzony na rynek podczas naszych wydarzeń KickOff już w najbliższym miesiącu!

Zachęcam, abyście opracowując swoją listę celów na nadchodzący rok, umieścili na niej udział w wydarzeniach firmowych Synergy. Stanowią one doskonałą okazję by skorzystać ze szkoleń, coachingu i wskazówek udzielanych przez czołowych liderów z Europy i Ameryki Północnej, dających nam narzędzia i motywację niezbędne, aby ten kolejny rok stał się dla nas rokiem największych sukcesów. Zachęcam również do podjęcia naprawdę ambitnych wyzwań, takich jak kwalifikacja do udziału w Akademii Team Managerów w Austrii lub pomoc swojemu dystrybutorowi w zespole w kwalifikacji na tenże wyjazd, jeśli dotąd tego nie zrobiłeś. Ten obóz szkoleniowy odbywający się w czerwcu to weekend wypełniony integracją z liderami z całej Europy i szkoleniem w zakresie budowania zespołu, rozwoju osobistego oraz bezcennymi wskazówkami jak budować biznes. Tutaj dowiesz się więcej o tym wydarzeniu oraz okresie kwalifikacyjnym.  Po prostu musisz tam być.

Nigdy nie jest za wcześnie, aby zacząć myśleć także o naszym wydarzeniu rocznicowym, które odbędzie się w dniach 21-22 maja oraz Europejskim Szczycie Synergy w urokliwym Wiedniu w dniach 22-23 września 2016. Bilety na naszą rocznicę oraz Szczyt 2016 będą dostępne w sprzedaży na naszych wydarzeniach Kickoff, więc pamiętaj, aby kupić je jak najwcześniej zanim ceny pójdą  w górę.

Kolejna rzecz, której warto aktualnie wypatrywać to dodatek do Waszej kolejnej wysyłki: trzecie wydanie Newslettera Synergy Polska! Dwie kopie newslettera zostaną załączone bez dodatkowych opłat.

Jestem pewny, że rozpoczynając Nowy Rok będziemy kroczyć od sukcesu do sukcesu. Z radością oczekuję na spotkanie z Wami na naszych wydarzeniach firmowych oraz na wspólną dalszą pracę by Leave a Legacy - Zostawić po sobie Ślad w roku 2016!  Wesołych Świąt.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us