Zdobywcy Elite HonorsPonieważ program Elite Honors nabrał już rozpędu, dzięki określonym na każdy miesiąc celom nasi dystrybutorzy budują coraz silniejszy biznes.

We listopada 345 dystrybutorów z całej Europy zakwalifikowało się do Elite Honors. Oznacza to, że zostało zarejestrowanych co najmniej 345 dystrybutorów a ponad 1000 konsumentów zdecydowało się na produkty Synergy. Dystrybutorzy uzyskujący kwalifikację Elite Honors odkryli, że model zarabiania Elite Honors jest dokładnie tym, czego brakowało dotąd w ich biznesie.

Gratulacje dla wszystkich, którzy odnieśli już teraz sukces poprzez Elite Honors! Oto parę słów od naszych najnowszych laureatów kwalifikacji Elite Honors na temat ich sukcesu w tym programie:

Christine i Hansy Herrmann, Niemcy

„Kiedy dowiedzieliśmy się o co chodzi w systemie Elite Honors byliśmy pod wielkim wrażeniem. Pierwszy dzień każdego miesiąca jest początkiem nowego wyzwania. Naszym celem jest by zakwalifikować się w każdym miesiącu. Osiągnięcie tego statusu jest ważne nie tylko dla nas samych, ale także ze względu na naszych partnerów w biznesie. Co miesiąc większa liczba członków naszego zespołu zdobywa odznakę Elite Honors, a ponadto pracujemy nad naszą bazą konsumencką i grupą nowych partnerów biznesowych, dzięki czemu kolejne osoby będą mogły sięgnąć po te odznaki. Jesteśmy przekonani, że wspaniałą zachętą współgrającą z systemem Elite Honors jest premia Go Elite. Dzięki niej możliwe jest zarobienie konkretnych pieniędzy w krótkim czasie. To naprawdę ekscytujące widzieć te wszystkie premie doliczone do naszej wypłaty. Chcemy, aby każdy odniósł sukces dzięki temu cudownemu narzędziu i zbudował trwały i stabilny biznes Synergy.”

Daniel i Barbara Krawcewicz, Niemc

„Elite Honors oraz promocja Go Elite dają nam zachętę, by pokazywać naszemu zespołowi właściwy sposób pracy. My, jako liderzy, zawsze staramy się wykorzystać promocje oferowane przez Synergy, niezależnie czy jest to promocja związana z jakimś wydarzeniem czy też budowaniem biznesu. Stawiamy wyzwanie sobie i swojemu zespołowi, aby dzięki tym szansom zarobić więcej. Zawsze staramy się też być dobrym przykładem dla reszty zespołu. Taka postawa wzmacnia zespół i stanowi zachętę by razem pracować nad osiągnięciem wspólnego celu. Dzięki Elite Honors nasz dochód zaczął rosnąć szybciej, a każdy z partnerów odnosi korzyści. Jeśli sami dajemy dobry przykład, tym samym pomagamy naszym dystrybutorom budować ich biznes. Nie zapominajcie, by przekazać Waszym partnerom co sprawdza się w Waszym przypadku, bo oni pójdą za Waszym przykładem.”

Cristina Cabañero i Luis Quesada, Hiszpania


„Elite Honors jest powodem wielkiej radości w naszym biznesie. Odkąd ten system został wprowadzony podczas Szczytu w Rzymie czerpiemy z niego korzyści i kwalifikujemy się co miesiąc. Uzyskaliśmy także dwie premie Go Elite, co oznacza niebagatelny wzrost prowizji! Elite Honors to profesjonalny sposób by pracować nad pozyskaniem konsumentów – a to w końcu kluczowa część naszego biznesu. Pragniemy, aby ci konsumenci odkryli wspaniałe korzyści zdrowotne jakie oferują produkty Synergy oraz by uwierzyli w tę firmę. Odkryliśmy też, że dystrybutorzy zarabiają więcej nawet przy mniejszej grupie dystrybutorów, ponieważ skupiają się dodatkowo na rozbudowaniu swej sieci konsumentów. Chcielibyśmy wyrazić wdzięczność wobec Synergy za wprowadzenie Elite Honors i Go Elite. Mamy również nadzieję, że program ten zostanie częścią naszego modelu biznesowego w ujęciu długoterminowym. Poprzez niego możemy zostawić po sobie ślad w postaci zdrowia i dostatku.”

Już od stycznia promocja GoElite również w Polsce. Szczegóły niebawem.

Kliknij tutaj aby dowiedzieć się w jaki sposób można uzyskać kwalifikację Elite Honors.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us