Rejestracja na Szczyt 2016 zaczyna się 1 marca!


Ze względu na ogromne zainteresowanie w Europie rejestracja na wiedeński Szczyt zaczyna się już o miesiąc wcześniej niż planowaliśmy!

Rejestracja na Szczyt 2016 oficjalnie zacznie się we wtorek, 1 marca 2016, o godzinie 9.00.

Ponadto, przedłużamy okres obowiązywania promocyjnej ceny rejestracji, oferowanej na wydarzeniach Kickoff, w wysokości €79! Skorzystaj z tej obniżonej ceny w dniach 1-31 marca. Od 1 kwietnia cena wzrośnie do 99€!

Ponad 700 osób dokonało już wstępnej rejestracji, więc nie trać czasu i zarezerwuj sobie miejsce podczas tego szczególnego wydarzenia!

Liczne wydarzenia Kickoff, które wprowadziły nas w Nowy Rok, rozbudziły też w naszych dystrybutorach entuzjastyczne oczekiwanie na historyczny Szczyt, który odbędzie się tej jesieni w Wiedniu. Z powodu tego właśnie entuzjazmu okres rejestracji został wydłużony. Przez pierwszy miesiąc jest ona również możliwa w obniżonej cenie. Do zobaczenia w Wiedniu!

DLACZEGO WIEDEŃ?

Jako ośrodek słynący z innowacji i geniuszu, Wiedeń to miejsce szczególne, pełne atrakcji artystycznych i komercyjnych, a także rodzinne miasto niezliczonych odkrywców i artystów takich jak Gustaw Klimt, Zygmunt Freud czy Wolfgang Amadeusz Mozart, którzy stanowili inspirację dla niezliczonych osób. Zmiany i innowacje, jakich dokonali w swoich dziedzinach były tak znaczące, że do dziś ich nazwiska utożsamiane są z ideą postępu.

Zachęcamy Cię, abyś dołączył do nas w Wiedniu podczas Szczytu 2016, by dalej pracować właśnie nad innowacją i postępem, dzięki wyjątkowej szansie odmiany swojego życia, jaką daje Ci Synergy WorldWide.

Niech Wiedeń stanie się miejscem, gdzie zacznie się Twoje arcydzieło!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us