Rejestracja na Szczyt 2016 zaczyna się 1 marca!

piątek, lutego 19, 2016


Ze względu na ogromne zainteresowanie w Europie rejestracja na wiedeński Szczyt zaczyna się już o miesiąc wcześniej niż planowaliśmy!

Rejestracja na Szczyt 2016 oficjalnie zacznie się we wtorek, 1 marca 2016, o godzinie 9.00.

Ponadto, przedłużamy okres obowiązywania promocyjnej ceny rejestracji, oferowanej na wydarzeniach Kickoff, w wysokości €79! Skorzystaj z tej obniżonej ceny w dniach 1-31 marca. Od 1 kwietnia cena wzrośnie do 99€!

Ponad 700 osób dokonało już wstępnej rejestracji, więc nie trać czasu i zarezerwuj sobie miejsce podczas tego szczególnego wydarzenia!

Liczne wydarzenia Kickoff, które wprowadziły nas w Nowy Rok, rozbudziły też w naszych dystrybutorach entuzjastyczne oczekiwanie na historyczny Szczyt, który odbędzie się tej jesieni w Wiedniu. Z powodu tego właśnie entuzjazmu okres rejestracji został wydłużony. Przez pierwszy miesiąc jest ona również możliwa w obniżonej cenie. Do zobaczenia w Wiedniu!

DLACZEGO WIEDEŃ?

Jako ośrodek słynący z innowacji i geniuszu, Wiedeń to miejsce szczególne, pełne atrakcji artystycznych i komercyjnych, a także rodzinne miasto niezliczonych odkrywców i artystów takich jak Gustaw Klimt, Zygmunt Freud czy Wolfgang Amadeusz Mozart, którzy stanowili inspirację dla niezliczonych osób. Zmiany i innowacje, jakich dokonali w swoich dziedzinach były tak znaczące, że do dziś ich nazwiska utożsamiane są z ideą postępu.

Zachęcamy Cię, abyś dołączył do nas w Wiedniu podczas Szczytu 2016, by dalej pracować właśnie nad innowacją i postępem, dzięki wyjątkowej szansie odmiany swojego życia, jaką daje Ci Synergy WorldWide.

Niech Wiedeń stanie się miejscem, gdzie zacznie się Twoje arcydzieło!

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.