Synergy wita Nuno Carvalho
Powitajcie wraz z nami najnowszy nabytek w zespole Synergy Europa – Nuno Carvalho! 

Podstawowym zadaniem Nuno, jako Europejskiego Koordynatora ds. Sprzedaży i Marketingu, będzie wspieranie dystrybutorów firmy w ich codziennej pracy. Nuno będzie bezpośrednio współpracować z Wiceprezesem Synergy Europa, Carmelo d’Anzim, oraz udzielać pomocy dystrybutorom poprzez wszelkie inicjatywy podejmowane w zakresie sprzedaży i marketingu.

Nuno, który wnosi do Synergy 13 lat doświadczenia w marketingu i komunikacji, wielojęzycznej obsłudze klienta oraz zarządzaniu turystyką, ma za sobą pracę w takich firmach z branży marketingu sieciowego jak Visalus, Cosway, czy Stemtech. Jego wkład w rozwój tych firm polegał m.in. na wdrażaniu strategii marketingowych, opracowywaniu programów i narzędzi marketingowych, przygotowywaniem treści dla marketingu oraz pełnieniu funkcji koordynatora dla liderów rynku. Nuno pochodzi z Portugalii, obecnie mieszka w Holandii. Płynnie posługuje się językiem portugalskim, hiszpańskim i angielskim. Dobrze zna również francuski i włoski.

Nuno doskonale pasuje do roli, którą będzie pełnić w Synergy Europa i której z wielkim entuzjazmem oczekuje. Jego doświadczenie to dla naszej formy istotna wartość dodana i z radością wykorzystamy jego umiejętności, aby wesprzeć rynki i dystrybutorów Synergy Europa.

Jeszcze raz serdecznie witamy Nuno w Synergy WorldWide!


CONVERSATION

Instagram

Follow Us