ZDOBYWCY ELITE HONORSPonieważ program Elite Honors nabrał już rozpędu, dzięki określonym na każdy miesiąc celom nasi dystrybutorzy budują coraz silniejszy biznes.

We styczeń 312 dystrybutorów z całej Europy zakwalifikowało się do Elite Honors. Oznacza to, że zostało zarejestrowanych co najmniej 312 dystrybutorów a ponad 1000 konsumentów zdecydowało się na produkty Synergy. Dystrybutorzy uzyskujący kwalifikację Elite Honors odkryli, że model zarabiania Elite Honors jest dokładnie tym, czego brakowało dotąd w ich biznesie.

Gratulacje dla wszystkich, którzy odnieśli już teraz sukces poprzez Elite Honors! Oto parę słów od naszych najnowszych laureatów kwalifikacji Elite Honors na temat ich sukcesu w tym programie:

Regina i Antti Ahola, Finlandia


Doświadczenie, jakie Regina i Antti Ahola zdobyli poprzez Elite Honors, nauczyło ich, jak ważne jest podejmowanie i dotrzymywanie zobowiązań. Nauczyło ich także wytrwałości w realizacji swoich planów, aby osiągać zadowalające cele krótkoterminowe. Jest to bardziej satysfakcjonujące niż oczekiwanie na realizację celów długoterminowych, które mogą sprawiać wrażenie przytłaczających, jeśli próbuje się je osiągać za jednym zamachem.

Regina i Antti wiedzą, jak ważne jest szkolenie i wspieranie skutecznie działającej grupy osób. Kiedy zespół chce realizować plan i osiągać cele krótkoterminowe, praca, jaka jest do zrobienia, wydaje się wszystkim w nią zaangażowanym bardziej wykonalna.

To ważne, aby zobowiązać się do realizacji danego celu na początku każdego miesiąca. Kiedy fundament został już położony, dalsza praca i wspieranie dystrybutorów w stosowaniu produktów staje się prostsze i bardziej satysfakcjonujące,” uważa Antti.

Jacek Cieślik, Polska


Zdaniem Jacka Cieślika, model Elite Honors jest kluczem do określenia małych, możliwych do osiągnięcia celów. To właśnie dzięki tym celom nasze wielkie wizje mogą kiedyś przynieść oczekiwane owoce. Polska wprowadziła drobne zmiany w systemie Elite Honors odpowiadające indywidualnym potrzebom tego rynku. Jacek uważa, że pomogły mu one osiągnąć większy sukces.

„Korzystając z Elite Honors mamy większą szansę na dynamiczny rozwój naszych struktur, a przy okazji także na dodatkowe premie finansowe,” dodaje.

Choć Jacek zdążył zbudować prosperujący biznes jeszcze przed wprowadzeniem Elite Honors, odkrywa wciąż nowe korzyści wynikające z nowego systemu. Jego zdaniem najważniejszą rzeczą w Elite Honors jest to, że system ten jest naprawdę skuteczny, kiedy następuje duplikacja. W miarę jak wzrastać będzie liczba osób zakwalifikowanych do Elite Honors, rosnąć będą również obroty w poszczególnych organizacjach.

Marlis Hoffmann, Niemcy


Marlis ceni sobie fakt, że model Elite Honors zachęca do wzmacniania relacji z konsumentami. Budując zaufanie konsumenta do siebie samego, dystrybutor wzmacnia jednocześnie jego zaufanie do firmy. Z czasem usatysfakcjonowany konsument może stać się zadowolonym partnerem. W ten sposób powstaje solidny model dochodowy pod warunkiem, że wszyscy członkowie organizacji szanują się wzajemnie i, jak mówi Marlis, wytwarzają między sobą odpowiednią „chemię”.

„Budowa struktury konsumenckiej wymaga czasu,” mówi Marlis. „Dzięki 90-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy konsumenci mogą na spokojnie sami sprawdzić, czy warto korzystać z produktów. Jestem przekonana, że produkty mówią same za siebie, a jeśli konsumenci są zadowoleni, nie przestaną ich kupować. To naprawdę takie proste.”

Kliknij tutaj to find out what it takes to become Elite Honours Qualified.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us