Dlaczego produkty zastępujące posiłek?


Jesteś zapracowany i w chaosie spraw, spotkań i innych obowiązków ledwo masz czas pomyśleć o lunchu. W restauracjach i sklepach spożywczych pełno jest niezdrowej żywności, ale kiedy się spieszysz sięgnięcie po szybki, wysoko przetworzony produkt spożywczy wydaje się jedyną opcją na jaką masz czas! Na szczęście dzięki produktom takim jak Koktajl Zastępujący Posiłek Synergy pojawia się szansa na rozwiązanie tego problemu.

W ostatnim czasie zamienniki posiłków przestały stanowić domenę jedynie osób pracujących nad kontrolą wagi. Stały się powszechnymi, wygodnymi w użyciu i pełnowartościowymi daniami, dlatego jeszcze bardziej zyskują na popularności.

Ten wzrost zainteresowania nimi, a także ich jakości, stały się powodem dla którego sprzedaż produktów zastępujących posiłek nieustannie wzrasta. Mówiąc konkretnie, przewiduje się, że do roku 2020 ten dział przemysłu spożywczego osiągnie wartość sprzedaży w wysokości 9 mld dolarów. Pokazują to niesamowite statystyki z roku 2015 zaczerpnięte z raportu Euromonitora:

  1. $7 mld – Suma wydana na produkty zastępujące posiłek
  2. $1 mld – Sprzedaż produktów zastępujących posiłek w Ameryce Północnej 
  3. $800 mln – Sprzedaż produktów zastępujących posiłek w Azji
  4. $600 mln – Sprzedaż produktów zastępujących posiłek w Europie 

Największy wzrost w tej kategorii produktów nastąpił na nowo powstałych rynkach Azji i Europy, gdzie spodziewany jest również obiecujący wzrost w przyszłości. Rosnąca sprzedaż na tych rynkach wskazuje, że konsumenci potrzebują produktów, które optymalnie zaspokoją ich potrzeby żywieniowe i pomogą im w realizacji celów związanych ze zdrowiem, a jednocześnie dadzą im więcej czasu by swobodnie zająć się natłokiem swoich codziennych zadań.

Ponieważ produkty Synergy powstają w oparciu o naturalne składniki i poddawane są drobiazgowym testom pod kątem jakichkolwiek zanieczyszczeń zanim trafią na rynek, Koktajle Zastępujące Posiłek SLMsmart stanowią doskonałe rozwiązanie dla ludzi świadomie dbających o zdrowie, poszukujących źródła białka, aktywnych, korzystających z diet i należących do wszystkich możliwych kategorii pośrednich. Synergy z dumą stanowi część społeczności skupionej wokół zamienników posiłków i z determinacją pracuje nad wprowadzaniem na rynek najwyższej jakości produktów, aby pomóc konsumentom osiągnąć ich cele w dziedzinie zdrowia.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us