Jak uzyskać premię Go Elite 10Przedstawianie biznesu Synergy poprzez model Elite Honors sprowadza przesłanie, którym się dzielimy, do trzech zasad, które łatwo stosować w praktyce. Nasi Team Directors ze Słowenii, Bostjan Pilej i Irena Kladivar nauczyli się jak maksymalnie wykorzystać możliwości, jakie oferuje ten model poprzez premię Go Elite. Niedawno okres obowiązywania premii Go Elite został przedłużony do 31 sierpnia, co daje Bostjanowi i Irenie czas, aby mogli sięgnąć po swoją czwartą, piątą i szóstą premię Go Elite.

Do tej pory udało im się trzykrotnie uzyskać premię Go Elite 10 – w listopadzie, grudniu i styczniu, na łączną sumę €3.600, co oznacza, że nie tylko sami uzyskali w każdym z tych miesięcy kwalifikację Elite Honors, ale zasponsorowali dziesięć osób, które również zakwalifikowały się w każdym z tych miesięcy. Tak wybitne osiągnięcie wymaga konsekwencji, a także niezwykłych zdolności przywódczych i organizacyjnych. Oczywiście bardzo chcieliśmy dowiedzieć się jak Bostjan i Irena to osiągnęli! Poniżej opisujemy więc na czym skupili swą uwagę, by osiągnąć sukces:

Energia

Energiczna, świeża, zdrowa i pełna życia – tak właśnie Bostjan i Irena pragną przedstawiać światu  Synergy. Nie chcą uchodzić za przedstawicieli firmy, która pomaga ludziom o słabym zdrowiu. Zamiast tego, chcą budować wizerunek Synergy, jako firmy, która może pomóc każdemu prowadzić zdrowy tryb życia. Bostjan i Irena tworzą taki obraz poprzez radosne, entuzjastyczne wydarzenia, pozytywne historie i przepełniającą to wszystko pasję do tego biznesu. Mając do zaoferowania czyste i skuteczne produkty Synergy, Bostjan i Irena poszukują ludzi, którzy chcą dać swojemu organizmowi to, co dla niego najlepsze, ale cierpią wskutek przepracowania, stresu lub nie potrafią dostatecznie skupić uwagi na dbaniu o swoje zdrowie. Taki przekaz przyciąga proaktywnych dystrybutorów, którzy chcą dołączyć do ich zespołu. To właśnie te szczególnie zaangażowane osoby gotowe są pracować nad duplikacją modelu Elite Honors.

Prezentowanie
Elite Honors jest prostym modelem dochodowym, można go więc prezentować w jasny, zrozumiały sposób. Kiedy nowy dystrybutor dołącza do zespołu Bostjana i Ireny, jedną z pierwszych rzeczy jakich się uczy jest właśnie model Elite Honors. To właśnie jest system budowania biznesu w Synergy i zarazem najlepsza metoda maksymalizacji potencjału dochodowego. Bostjan i Irena, zanim przejdą do wyjaśniania zasad kwalifikacji Elite Honors, tłumaczą najpierw dlaczego ten model działa. Osiągnięcie realistycznych celów opisanych konkretną wartością punktów CV w każdym miesiącu przynosi w efekcie stabilny wzrost. Jeśli te same cele w postaci wartości CV są duplikowane przez osoby zasponsorowane przez danego dystrybutora, jego potencjał dochodowy wzrasta. Im większa liczba dystrybutorów duplikuje wymagania Elite Honors, tym lepiej są za to wynagradzani.

Przeprowadzając kilka prostych obliczeń Bostjan i Irena odkryli jak należy korzystać z Elite Honors, aby pomóc dystrybutorom w ich zespole osiągnąć konkretnie taką kwotę dodatkowego dochodu w dolarach, jaka ich interesuje. Jeśli np. dany dystrybutor chce osiągnąć w Synergy o $500 dodatkowego dochodu więcej, istnieje kilka sposobów, aby zrealizować ten cel. Bostjan i Irena wyjaśniają jednak potencjał dochodowy poprzez miesięczne wymagania dotyczące poziomu CV w systemie Elite Honors. Tłumaczą również, że jeśli Elite Honors wymaga w każdym miesiącu określonego obrotu konsumenckiego, to daje tym samym szansę dotarcia do znacząco większej puli potencjalnych dystrybutorów wchodzących w skład tej grupy.

Konsekwencja

Zespół Bostjana i Ireny w komplecie uczestniczy w telekonferencjach organizowanych w każdy poniedziałkowy wieczór oraz w środowych webinariach. Kiedy para akurat jest w podróży, niezależnie od miejsca w którym się znajdują rozstawiają laptop i prowadzą spotkanie przy jego pomocy. Robią tak, ponieważ niezawodność, z jaką te telekonferencje są przeprowadzane, ma ogromny wpływ na kulturę i siłę relacji społecznych w ich zespole. W każdym miesiącu, bez wyjątków, przeprowadzają także spotkanie szkoleniowe, podkreślając wobec swoich partnerów znaczenie uczestnictwa w treningach od chwili, kiedy rejestrują się jako dystrybutorzy. Budowanie struktury i wierność tej strukturze niezależnie od przeciwności okazały się znacząco wpływać na ogólny poziom zaangażowania zespołu. Elite Honors stanowi główny temat szkoleń i dyskusji podczas niemal każdej telekonferencji, webinarium czy treningu. Bostjan i Irena sami mówią, że tworzą „kulturę Elite Honors”. Tak się zresztą składa, że Bostjan sam zaczął uczyć swój zespół osiągania celów małymi krokami w sposób podobny do Elite Honors jeszcze zanim model ten został w ogóle wprowadzony. Powtarzalność koncepcji wpajanych podczas wszystkich szkoleń Bostjana i Ireny sprawia, że każdy dystrybutor z ich zespołu staje się ekspertem w sprawach Synergy zwiększając swoje umiejętności swobodnego i profesjonalnego prezentowania firmy.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us