Mistrzyni boksu odkrywa moc produktów Synergy


Odkąd w wieku 14 lat otrzymała od rodziców worek treningowy, zawodowa bokserka Malin Hermansson poświęcała treningowi 100% swojej uwagi.

„Boks jest niezwykle intensywnym sportem i to właśnie doskonale mi odpowiada,” mówi Malin. „Potrzebowałam ujścia dla mojej energii, więc boks stanowił dla mnie odpowiednie rozwiązanie.”

Malin powiesiła worek nad frontowymi drzwiami, gdzie mogła swobodnie skakać wokół i uderzać go
pięściami. Bardzo szybko odkryła, że zakochała się w tym sporcie. Z czasem miłość do boksu stawała się coraz silniejsza. Wychowana w Szwecji, w Fagersta, Malin nie zwlekała z rozpoczęciem regularnych treningów.

„Trening składa się z dwóch zasadniczych elementów,” uważa Malin. „Otoczenia się właściwymi ludźmi i odpowiedniej troski o swój organizm.”

Odkąd produkty Synergy stały się codziennym elementem jej reżimu treningowego, sportowe ambicje Malin jeszcze wzrosły i bokserka nie może się doczekać efektów ich stosowania. Malin ma pełne przekonanie do produktów Synergy, ponieważ dają jej „niezbędnego kopniaka energii, by przenieść jej karierę w sztukach walki na kolejny, wyższy poziom.”

„Dawniej chodziłam trenować do starej, porzuconej szkoły niedaleko mojego rodzinnego miasta,” opowiada. „To miejsce miało autentycznie undergroundową atmosferę, sala była zimna, bardzo stara,  ale ćwiczyłam z niesamowitym zespołem… spędzaliśmy tam mnóstwo czasu.”

Kontynuując swe treningi przez jakiś czas, Malin rozpoczęła pierwszą serię profesjonalnych walk bokserskich i kilka lat później dołączyła w Karlstad do klubu bokserskiego BK 1925. Tam właśnie zdobyła trzy srebrne i jeden złoty medal w różnych kategoriach wagowych, ale na tych wspaniałych wynikach nie kończy się lista jej osiągnięć.  Jej talent potwierdza w pełni dopiero poniższy, imponujący spis sukcesów:

Falken Cup, Srebro, 2009
Mellansvenska mästerskapen, Srebro, 2011
Falken Cup, Złoto, 2011
Mistrzostwa Szwecji, Srebro, 64 kg, 2012
Mistrzostwa Szwecji, Srebro, 54 kg, 2013
Falken Cup, Złoto, 2013
Mellansvenska mästerskapen, Srebro, 2013
Golden Girl, Srebro, 2014
Mistrzostwa Szwecji, Srebro, 60 kg, 2014
Mistrzostwa Szwecji, Złoto, 57 kg, 2015
Mistrzostwa Nordyckie, Brąz, 2015

Malin przeprowadziła się ostatnio do Örebro i podjęła treningi w Mieszanych Sztukach Walki (MMA), które stają się coraz bardziej jej nowo odkrytą pasją. Obecnie występuje w Klubie Bokserskim Örebro i uczestniczy w różnorodnych treningach zarówno na ringu jak i poza nim. Malin ma wielkie plany na własną karierę i z radością będziemy ją wspierać na drodze do wielkości!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us