Nowy Team Leader: Teresa Horvath Sandorne


Najnowsza Team Leader w Polsce, Teresa Horvath Sandorne zakochała się w marketingu sieciowym jeszcze w latach 90tych. Najbardziej ze wszystkiego pragnęła wolności finansowej. W ciągu ostatnich dwu dekad odniosła ogromny sukces w tej dziedzinie i z entuzjazmem pracuje nad tym, by osiągnąć to samo w Synergy WorldWide.

Adam Cieślik nauczył ją jak prowadzić biznes Synergy, zaś Hakan Cetin zapewnił, że osiągnie sukces, jeśli nie będzie bać  się ciężkiej pracy. Na początku było trudno, ale dzięki wsparciu swoich upline’ów z każdym dniem stawała się lepszym przedsiębiorcą i liderem. Postanowiła sobie z całego serca zakwalifikować się na kolację kwalifikacyjną z założycielem Synergy Danem Higginsonem przy okazji trzeciego Wydarzenia Rocznicowego w Synergy Polska. Dla Teresy jest to najcenniejsza nagroda za swój wysiłek, jaką może sobie wyobrazić.

Teresa czuje, że bierze udział w stawianiu fundamentów czegoś wielkiego, jest jednak przekonana, że droga do tego wielkiego osiągnięcia jest ważniejsza niż ono samo. Dlatego nie traci z oczu swoich ściśle określonych celów.

Teresa jest przekonana, że za nieprzerwanym pasmem sukcesów Synergy stoi wizja firmy przyświecająca Danowi Higginsonowi, a także jej uczciwość, wiarygodność i wspaniałe produkty.

„W Synergy możesz jedynie wygrać,” uważa Teresa. „Musimy zmieniać życie ludzi na lepsze. Motto „Zostaw po sobie ślad” jest niesamowite, a każdy uśmiech jaki dzięki nam zagości na czyjejś twarzy wart jest tego wysiłku.”

CONVERSATION

Instagram

Follow Us