Eksplozja awansów rangowych na kierowniczych poziomach w Synergy


Synergy WorldWide celebruje pierwszych w historii Triple Presidential Executives!

To nie spekulacje, ale wiadomość oficjalna: wzrost osiągnięty przez Synergy sprawił, że dwóch naszych liderów sięgnęło po tytuł, którym nikt nie mógł się dotąd poszczycić —Triple Presidential.

Serdeczne gratulacje dla panów Yun Tae Hwang z Korei oraz Marka Comera z USA, którzy jako pierwsi osiągnęli tak niesamowity poziom sukcesu! Obaj są w Synergy od początku i bez wahania stwierdzają, że jest to najwspanialszy czas w ich karierze.

Nowa, historyczna ranga, jaką osiągnęli Yun Tae Hwang i Mark Comer, oznacza, że posiadają w swojej słabszej odnodze ponad 1.2 mln CV. Jest to osiągnięcie absolutnie bez precedensu – spełnienie długo wyczekiwanego marzenia Synergy WorldWide i założyciela firmy Dana Higginsona.

Oprócz uznania pierwszych w historii Synergy Triple Presidential Executives, w ciągu tego samego jednego miesiąca kolejnych 12 dystrybutorów – czyli w sumie 14 osób – awansowało na wyższe rangi kierownicze. To kolejny rekord w historii Synergy WorldWide! Kliknij w niebieski przycisk, aby zapoznać się dokładniej z tymi niezwykłymi liderami na naszej formowej stronie poświęconej uznaniom awansów na nowe rangi kierownicze.


Chcemy wyróżnić następujące osoby za ich wytrwałą pracę, która pozwoliła im osiągnąć swoje cele:

Presidential Executive
Takashi Oda, Japonia

Diamond Executive
Jeong Yoo Tae, Korea
Emerald Executive
Sachiko Watanabe, Japonia
Satomi Yoshida, Japonia
Yui Oishi, Japonia

Pearl Executive
Robert Suppan, Austria
Seo Yeon Ho, Korea
Park Sun Kyoung, Korea
Lee Soo Yeon & Shin Kyoung-Ho, Korea
Koko K.K., Japonia
Shunei Yamaoka, Japonia
Hironao Tachibana, Japonia


Synergy i nasza strategia na przyszłość są na ustach całego świata, budząc podziw i entuzjazm, jakiego nie doświadczaliśmy nigdy wcześniej. Doskonałym tego dowodem jest aktywność włożona przez wymienionych wyżej ludzi w rozwijanie swojego biznesu. Nie możemy się doczekać by zobaczyć jak kolejni dystrybutorzy osiągną ten poziom sukcesu w roku 2016!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us