III Rocznica Synergy Polska już w maju!


Dużymi krokami zbliżamy się do nadchodzącego wydarzenia Synergy WorldWide Polska, które odbędzie się w dniach 21-22 maja w hotelu SoundGarden w Warszawie!  Obiecaliśmy niespodzianki więc czas zdradzić kolejnych gości.

Gośćmi specjalnymi naszego wydarzenia, o których pisaliśmy w lutym będą Dan Higginson, Założyciel Synergy WorldWide, Carmelo D’Anzi Wice Prezes Synergy World Wide oraz najnowszy, pierwszy w historii Synergy WorldWide Potrójny Presidential Executive Mark Comer.  Poza nimi zaprosiliśmy do Polski kolejną wielką osobistość – dr Bjørn Øverbye.  Doktor Øverbye jest znanym norweskim lekarzem, terapeutą, autorem i  wydawcą.  Studiował fizykę i medycynę.  Jest autorem siedmiu książek oraz wielu publikacji z dziedziny  odżywiania, akupunktury, badań elektromagnetycznych, badań nad fibromialgią, a ostatnio również boreliozą.  Wykładowca tematyki akupunktury i terapii naturalnych w szkołach.  Ma 68 lat, ale według jego najnowszych wyników badań jego serce ma wiek 20-latka. Zasługi temu przypisuje spożywaniu dużej ilości suplementów diety, w tym ProArgi 9+.  Nasz gość podzieli się z nami swoim doświadczeniem podczas niedzielnych wykładów.  Objaśni nam sposób w jaki L-arginina, synergistyczne suplementy oraz wysiłek fizyczny mogą wzmocnić Twoje serce oraz układ naczyniowy.  Wytłumaczy dlaczego i jak optymalnie korzystać z produktów Synergy.

Gwiazdami sobotniego wieczoru uświetniającą nam nasze wydarzenie będzie grupa „The Voices”.  „The Voices” - to muzyka w czystej postaci.  Chór, który w swojej twórczości inspiruje się najnowszymi trendami muzyki rozrywkowej.  Zespół, który nie zrywa z klasyką wspólnego śpiewu.  Finaliści 3. edycji programu X Factor.  Wschodzące gwiazdy polskiej estrady muzycznej.  21 maja o 21:00 zagrają dla Was koncert specjalny. Będzie jak rok temu – bajecznie.

Nie masz jeszcze biletu?

Podczas nadchodzących spotkań w ramach City Tour, które odbędą się w dniach 19-22 kwietnia nabyć będziecie mogli bilety w promocyjnej cenie na nasze wydarzenie rocznicowe.  Szczegóły tutaj.

Nocleg w Warszawie?  Jeśli nie zarezerwowaliście sobie jeszcze noclegu to skorzystajcie z propozycji hotelu SoundGarden.  Mamy dla Was kod promocyjny, który należy wpisać w prawym górnym roku przy dokonywaniu rezerwacji on-line na stronie www.soundgardenhotel.pl  Kod to: synergy2016

Stawka promocyjna na czas trwania eventu to:
Pokoj Classic - 1 os - 195 PLN
Pokoj Classic - 2 os - 230 PLN
Śniadanie wliczone w cenę. Parking na terenie hotelu w piątek od 17:00 oraz w całą sobotę i niedzielę gratis!

Do zobaczenia na naszej Rocznicy!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us