Irlandzki kulturysta czerpie energię z Synergy


Jimmy Rogers przez całe życie uprawiał sport, ale dopiero kiedy lata temu pracował dla Heinekena, nosząc codziennie ciężkie skrzynie i beczki, na poważnie podjął wyzwanie, by odkryć swą prawdziwą siłę. Osiągając coraz lepsze rezultaty zastanawiał się jaki jeszcze potencjał kryje w sobie jego ciało.

Jimmy zajmuje się kulturystyką od ponad 15 lat i bierze udział w licznych zawodach. Jego miłość do sportu widać w zajęciach podejmowanych każdego dnia, stanowiących dowód na jego świadome podejście do zdrowia. Spędza niezliczone godziny na siłowni, wkłada wiele wysiłku w przygotowywanie posiłków i zwraca baczną uwagę na właściwe odżywianie swojego organizmu.

Wraz z żoną Louise prowadzą sklep z artykułami dietetycznymi w Naas w Irlandii, zajmując się dystrybucją różnorodnych suplementów i produktów odżywczych, w tym produktów Synergy. Rok temu Jimmy po raz pierwszy spróbował linii produktów Synergy i okazało się to dla niego niezwykłym odkryciem.

„Moje doświadczenie z Synergy jest niesamowite,” mówi Jimmy. „Zanim zacząłem stosować te produkty byłem w stanie przetrwać moje codzienne zajęcia, ale nie mogłem uniknąć zmęczenia.”

Odkąd zaczął stosować produkty Synergy Jimmy zaobserwował, że codzienny wysiłek stał się dla niego łatwiejszy, a ponadto produkty pomogły jego organizmowi odnaleźć właściwy rytm, dzięki czemu mógł opracować korzystny porządek dnia, wspomagający jego aktywny styl życia zarówno na siłowni jak i poza nią.

Dla Jimmy’ego ciężka praca nie jest niczym obcym – wytrwały, codzienny wysiłek fizyczny na siłowni może stać się naprawdę trudnym zadaniem. Aby temu sprostać kulturyści często stosują suplementy przed treningiem, aby mieć więcej energii i lepsze wyniki podczas ćwiczeń. Niestety, niektóre z takich suplementów, stosowane na większą skalę, mogą niekorzystnie wpływać na zdrowie. Ponieważ wiele z nich zawiera niebezpieczne lub nadmiernie przetworzone składniki, Jimmy zdecydował, że wypróbuje e9 jako alternatywę dla tradycyjnych suplementów pobudzających przez treningiem. E9 daje mu energię na najwyższym poziomie, dlatego korzysta z tego produktu do dziś.

Wymagający program ćwiczeń i wytrwała praca Jimmy’ego pozwoliły mu przez lata na uczestnictwo w niezliczonych turniejach kulturystycznych. Jego osiągnięcia to m.in.:

  1. 1 miejsce – Irlandzka Amatorska Organizacja Kulturystyczna (IABO) 
  2. 3 miejsce – Federacja Kulturystyczna Republiki Irlandii 2012
  3. 3 miejsce - Mister Irlandii 2014
  4. 3 miejsce - Mister Irlandii 2015

Synergy jest dumne, że Jimmy należy do naszego zespołu i nie może doczekać się jego kolejnych osiągnięć. Życzymy Jimmy’emu także wszelkich sukcesów w jego biznesie Synergy.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us